Ubytování

Ubytování v apartmánech, rezervace dovolené

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v apartmánech a on-line rezervace ubytování
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se

Vyhledání a on-line rezervace ubytování

Typy pro rychlé vyhledání vašeho ubytování
    Nabídky na pravé straně těchto webových stránek vám pomohou rychle vyhledat ubytování jak podle místa, tak podle požadované ceny za ubytování.
    Pokud hledáte levné ubytování pro nejbližší období, vyberte si v menu 'Last Minute' některý ze států do kterého chcete cestovat za výhodné ceny. Slevy Lastminute jsou až 33%. Jedná se ale převážně o ubytování s nástupem příští sobotu a délkou pobytu jeden týden.
    Hledáte-li ubytování delší dobu dopředu a záleží-li vám na ceně, zvolte některou z možností z nabídky 'Nejlevnější nabídky ubytování v jednotlivých zemích'. Zobrazí se vám seznam ubytování seřazený od nejlevnějšího k nejdražšímu.
    Pokud hledáte ubytování v konkrétní lokalitě, vyplňte vyhledávací pole v nabídce 'Rychlé vyhledání' vpravo nahoře. Vyplnit můžete název místa, regionu, města nebo i přímo číslo konkrétního objektu, pokud ho znáte.
    Podrobné vyhledávání podle nejrůznějších parametrů a ve zvolených lokalitách naleznete pod odkazem 'Podrobné hledání'. Pokud zde vyplníte i datum nástupu a délku pobytu, zobrazí se vám přímo konkrétní ceny za ubytování a hlavně se vypíší pouze objekty, které jsou ve zvoleném termínu volné a které můžete rovnou rezervovat.
   Všechny zde uvedené ubytovací možnosti jsou nabízeny pouze s vlastní dopravou a bez stravy - jedná se o apartmány, byty, domy a chaty, které všechny mají vybavenou kuchyňku nebo kuchyňský kout.
Je to jednoduché: vyberete, rezervujete, zaplatíte a bydlíte
    Z pohodlí domova si můžete jednoduše vybrat a rovnou zarezervovat ubytování. U každého objektu nalezne podrobné informace o ubytování a i o místě pobytu. Volné termíny a přesně vykalkulovanou cenu za ubytování zjistíte hned při zahájení rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, vybrat způsob platby a objekt zarezervovat. Po dokončení předběžné rezervace jsou údaje předány elektronickou cestou do české kanceláře společnosti, kde některá z cestovních poradkyň údaje zkontroluje. Po kontrole obdržíte e-mailem informace o způsobu a provedení platby zálohy případně celé částky za ubytování a služby. Pokud nebude uvedená platba provedena do stanoveného data splatnosti, bude předběžná rezervace automaticky stornována. Voucher (poukaz na ubytování) obdržíte po uhrazení celé částky, nejdříve však měsíc před zahájením pobytu. Je samozřemě možné za ubytování vystavit i fakturu.
V každém případě si podrobně prostudujte 'Rezervační podmínky', které si můžete stáhnout ve formátu PDF.
    V případě jakýchkoli dotazů využijte non-stop telefonickou informační linku (tel. číslo naleznete v 'Kontaktech').
O společnosti
    Interhome je jedna z největších a nejrespektovanějších agentur poskytujících rekreační ubytování v rekreačních domech a apartmánech Evropě. Společnost byla založena ve Švýcarsku a má kanceláře téměř ve všech evropských zemích. Vlastníkem společnosti je Hotelplan Group. Hotelplan je přední cestovní agentura ve Švýcarsku a jedna z deseti největších v Evropě.
  Interhome má více než 40-leté zkušenosti ve zprostředkování pronájmu rekreačních domů a apartmánů a je dnes vedoucím profesionálním poskytovatelem rekreačních domů a bytů po celé Evropě. V nabídce nalezne svůj vysněný rekreační objekt ročně přes 500.000 hostů. Nabídka s více než 46.000 rekreačními objekty ve 24 zemích uspokojí prakticky každé individuální přání. Naleznete zde dovolenou na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v apartmánu nebo v luxusní vile. Interhome je společnost se švýcarskými kořeny. Společnost se zavázala zajistit svým klientům mimořádnou kvalitu a je vám stále k dispozici. Zajišťuje 24 hodinovou hot-line službu a zaručuje vám bezstarostnou a příjemnou dovolenou tím, že je s majiteli či držiteli klíčů vašeho rekreačního objektu stále v kontaktu i partner v místě.
Historie společnosti
    V roce 1965 založili v Londýně dva švýcarští průkopníci v cestovním ruchu Bruno Franzen a Werner Frey společnost Swiss Chalets. V letech 1975 až 1977 se obě firmy sloučily ve Swiss Chalets-Interhome se 105 zaměstnanci v 16 kancelářích. V roce 1977 byla společnost přejmenována na Interhome. V roce 1980 společnost zavedla jako průkopník v cestovním ruchu první informační systém a byl propojen on-line se všemi svými zahraničními pobočkami. V roce 1986 byly vydány 2 miliony katalogů ve 12 zemích a v 8 jazycích. V roce 1989 převzala Interhome AG druhá největší cestovní kancelář ve Švýcarsku a dceřiná společnost Migros – Hotelplan. V roce 1995 již nabídka zahrnovala 75.000 lůžek v 11 zemích – mimo jiné také v Německu, České republice a Polsku. V roce 1998 začala jako jedna z prvních společností v branži poskytovat služby on-line. Vedle získávání informací se začaly on-line objednávat katalogy a od roku 1999 byly možné i on-line rezervace. V roce 2000 se síť prodejních kanceláří rozšířila na 75 míst a 30 partnerů. V roce 2005 se novým výkonným ředitelem stal pan Simon Lehmann. V roce 2006 byli do portfolia společnosti začleněni specialisté na pronájem rekreačních domů Casaclub, France Villas a Solemar. Nabídka tak byla obohacena o exkluzivní vily v Toskánsku a v Provence. V roce 2007 už byla společnost zastoupena téměř v každé zemi Evropy a také na Floridě a byly otevřeny pobočky v Rusku a Chorvatsku. Zahájena byla i spolupráce se silnými partnery v Dánsku, Belgii a Nizozemí. V roce 2008 byla zahájena spolupráce s partnery v USA a ve Finsku, v roce 2009 pak vzniklo prodejní zastoupení pro Indii.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Le Poirier v Belgii - Valonsko: Durbuy-Bomal sur Ourthe
'Le Poirier', 6-pokojový dům na 2 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout, kabelová TV, DVD a kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Dodatečně koupelna se sprchou.
Dům na Slovensku - Prešovský kraj: Štrba
6-pokojový-dům, 170 m2, přízemí: obývací pokoj, otevřený krb. Obytná kuchyně (sporák). 1. patro: 4x třílůžkový pokoj, u dvou z nich východní lodžie. Koupelna/rohová vana/WC. Sprcha/WC. TV-sat. Udržované zařízení.
Samostatný dům v Maďarsku - Balaton - jižní pobřeží: Keszthely Balatonkeresztur
7-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a plynová kamna. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. V horním patře: jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon 12 m2, balkon 6 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka (extra). Parkování (oplocené, 3 auta).

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8