Ubytování

Ubytování - Armaçao de Pcra

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Portugalsku - Armaçao de Pcra - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Armaçao de Pcra - samostatný rekreační dům
Algarve, Portugalsko
PT6705.800.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Portugalsku - Armaçao de Pcra (PT6705.800.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob18
Pokoje10
Ložnice9
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    10-pokojová vila 600 m2, prostorné, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a plochá obrazovka. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x). Výhled do údolí.
Dům/rezidence
    Pera 8 km od Armaçao fe Pcra: Jednoduchý, komfortní rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. Rok výstavby 1995. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 8 km od moře, 8 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2, zahrada 1'000 m2, bazén (12 x 6 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha. Tenis, dětské hřiště, parkovací místo u domu. Supermarket 4 km, obchodní centrum 10 km, restaurace 4 km, písečná pláž 8 km. Golfové hřiště (18 jamek 4 km. Atrakce v blízkosti: Albufeira 15 km, Portimao 35 km, Silves 20 km, Lisboa 250 km, Sevilla 300 km.
Popis místa Armaçao de Pcra
Armaçao de Pcra:
    Poloha mezi Albufeira (16 km) a Portimao (22 km). Armacao de Pera jedna z nejkouzelnějších obcí v centru Algarven. Nachází se zde jedna z nejširších pláží z celého regionu a je proslavená také svými typickými domky a uličkami, barevnými loděmi a jako vyhlídkové místo.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům DroomPark Beekbergen v Holandsku - Geldry: Beekbergen
'type H', 4-pokojová vila na 2 podlažích, účelné a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit a elektrické topení. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Terasa. Zahradní nábytek. Domácí zvířata na vyžádání, k úhradě na místě. Dětskou postýlku či dětskou vysokou židličku je nutno objednat již během rezervace. Za výběr konkrétného bungalovu je účtován příplatek 10 EUR (k úhradě na místě).
Apartmán Chiebrendli ve Švýcarsku - Berner Oberland: Grindelwald
2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, jižní orientace, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, sprcha/WC a kabelová TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba). E-topení. Malé zahradní sezení 70 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x), odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. Garáž.
Apartmán Gentiane ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Anzere
2-pokojový byt ve 1. patře, jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, kabelová TV, video, CD a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Byt je vedle topného sklepa.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Armaçao de Pcra
Poloha mezi Albufeira (16 km) a Portimao (22 km). Armacao de Pera jedna z nejkouzelnějších obcí v centru Algarven. Nachází se zde jedna z nejširších pláží z celého regionu a je proslavená také svými typickými domky a uličkami, barevnými loděmi a jako vyhlídkové místo.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8