Ubytování

Ubytování - Carvoeiro

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Portugalsku - Carvoeiro - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Carvoeiro - rekreační apartmán
Algarve, Portugalsko
PT6680.115.9


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Portugalsku - Carvoeiro (PT6680.115.9)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob2
Pokoje1
Ložnice1
Poloha (1/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (2/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    1-pokojový byt 40 m2: jídelna, 2x lůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf (za poplatek). Malá lednička v kuchyni.
Dům/rezidence
    ,1,4 km od známé pláže v Algarven 'Praia de Carvoeiro'. V rekreačním komplexu je herna, místnost se SAT-TV, bar a restauracea s výhledem na moře v Carvoeiro (kyvadlový bus zdarma). Organizování výletů, vstupů do Aquaparků. Pronájem aut. Golfová hřiště s 18 a 9 jamkami, 'Vale da Pinta' a 'Quinta do Gramacho', 2 km. Soukromý minibus (zdarma) do Carvoeiro a zpět (5 x denně). Klimatizace ve společenských prostorách. Prádelna (za poplatek). Na přání pokojový servis pro snídaně (za poplatek). V zařízení je celkem 75 bytů. Dům s hotelovými službami 3-podlažní, rok výstavby 1975, renovovaný v roce 1990. 67 byty v rezidenci. 1.2 km od centra Praia do Carvoeiro, 12 km od centra Portimao, 22 km od centra Albufeira, 1.2 km plaz. Společné: zahrada 1'000 m2 s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště. Tenis, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, bar, přístup na internet, výtah, klimatizace. Výměna povlečení denně. Úklid úklid bytu na vyžádání. Parkovací místo. Autobusová zastávka 500 m. ...
Popis místa Carvoeiro
Carvoeiro:
    Lázeňské středisko ležící mezi Portimao (13 km) a Albufeira (19 km), proslavené svými plážemi přerušovanými útesy a překrásnými jeskyněmi.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Dům Ta Tina na Maltě - Gozo: Gharb
5-pokojová polovina dvojdomku na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/WC. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička.
Samostatný dům v Portugalsku - Algarve: Armaçao de Pcra
3-pokojový dům: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna nebo sprcha/WC. Topení. Terasa.
Samostatný dům v Turecku - Středomořská oblast: Belek
'Villa', 5-pokojová vila 150 m2, velmi útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 58 m2, jídelní stůl a TV-satelit. 1x pokoj 14 m2, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a klimatizace. 1x pokoj 10 m2, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj 14 m2, 1x francouzské lůžko a klimatizace. 1x pokoj 13 m2, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC, WC zvlášť. Klimatizace. Balkon, terasa. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Carvoeiro
Lázeňské středisko ležící mezi Portimao (13 km) a Albufeira (19 km), proslavené svými plážemi přerušovanými útesy a překrásnými jeskyněmi.
Typ na ubytování ve Švýcarsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8