Ubytování

Ubytování - Carvoeiro

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Portugalsku - Carvoeiro - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Carvoeiro - rekreační apartmán
Algarve, Portugalsko
PT6680.115.9


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Portugalsku - Carvoeiro (PT6680.115.9)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob2
Pokoje1
Ložnice1
Poloha (1/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (2/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    1-pokojový byt 40 m2: jídelna, 2x lůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf (za poplatek). Malá lednička v kuchyni.
Dům/rezidence
    ,1,4 km od známé pláže v Algarven 'Praia de Carvoeiro'. V rekreačním komplexu je herna, místnost se SAT-TV, bar a restauracea s výhledem na moře v Carvoeiro (kyvadlový bus zdarma). Organizování výletů, vstupů do Aquaparků. Pronájem aut. Golfová hřiště s 18 a 9 jamkami, 'Vale da Pinta' a 'Quinta do Gramacho', 2 km. Soukromý minibus (zdarma) do Carvoeiro a zpět (5 x denně). Klimatizace ve společenských prostorách. Prádelna (za poplatek). Na přání pokojový servis pro snídaně (za poplatek). V zařízení je celkem 75 bytů. Dům s hotelovými službami 3-podlažní, rok výstavby 1975, renovovaný v roce 1990. 67 byty v rezidenci. 1.2 km od centra Praia do Carvoeiro, 12 km od centra Portimao, 22 km od centra Albufeira, 1.2 km plaz. Společné: zahrada 1'000 m2 s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště. Tenis, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, bar, přístup na internet, výtah, klimatizace. Výměna povlečení denně. Úklid úklid bytu na vyžádání. Parkovací místo. Autobusová zastávka 500 m. ...
Popis místa Carvoeiro
Carvoeiro:
    Lázeňské středisko ležící mezi Portimao (13 km) a Albufeira (19 km), proslavené svými plážemi přerušovanými útesy a překrásnými jeskyněmi.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Chesa Zuondra ve Švýcarsku - Graubünden: St. Moritz
4-pokojový dům na 3 podlažích, jihozápadní orientace, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj, jídelní kout a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska), jídelní stůl. Vstup na balkon. Ve spodním patře: WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Koupelna/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na jezero, na hory a do údolí. K dispozici: telefon. Garáž č. 17. Pozor prosím: nekuřácký byt. Sklokeramická varná deska je indukční varná deska!
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Hochfilzen Ferienregion Pillersee
2-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Apartmán Helenenstrasse v Rakousku - Salcbursko: St Gilgen am Wolfgangsee Salzkammergut
3-pokojový byt 61 m2 ve 2. patře, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na balkon. Průchozí pokoj, 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Carvoeiro
Lázeňské středisko ležící mezi Portimao (13 km) a Albufeira (19 km), proslavené svými plážemi přerušovanými útesy a překrásnými jeskyněmi.
Typ na ubytování ve Velké Británii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8