Ubytování

Ubytování - Cascais

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Portugalsku - Cascais - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Cascais - rekreační apartmán
Lisboa-Vale do Tejo, Portugalsko
PT4802.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Portugalsku - Cascais (PT4802.100.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový byt, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Výhled na město. K dispozici: pračka.
Dům/rezidence
    Starý, útulný, jednoduchý bytový dům. V obci, slunná poloha, 1 km plaz, ve slepé ulici. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 100 m, supermarket 50 m, obchodní centrum 900 m, restaurace 70 m, autobusová zastávka 50 m, metro 900 m, písečná pláž 1 km, koupaliště 1 km. Golfové hřiště (18 jamek 3 km, tenis 4 km, dětské hřiště 2 km. Atrakce v blízkosti: Lisboa 30 km, EStoril 5 km, Sintra 16 km, Alcobaça 100 km.
Popis místa Cascais
Cascais:
    Krásné rybářské městečko 28 km západně od Lisabonu a 3 km od Estorilu. Cabo de Roca ( nejzápadnější bod Evropy) 14 km. Cascais leží na Costa do Esteril. V této zátoce najdete nejrozmanitější plavidla: regaty, plachetnice ale i vodní lyžování. K tomu jsou k dispozici golfová a tenisová hřiště a jízdárna. Býčí aréna.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Les Erables ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Zinal
1-pokojový byt 28 m2 ve 6. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a kabelová TV. Vstup na balkon, jižní orientace. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba). Sedací vana/WC. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory.
Dům Ty Cerrig Cottage ve Velké Británii - Wales: New Quay
4-pokojový řadový dům, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1 x 2 lůžka nad sebou, koupelna/WC. Koupelna, koupelna/sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Lůžka nad sebou jsou vhodná pouze pro děti do 13/14 let.
Apartmán Le Trefle ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Crans Montana
3-pokojový byt 87 m2 ve 3. patře, jižní orientace, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout, kabelová TV, rádio a CD. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a koupelna/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2 x 2 lůžka nad sebou, sprcha/WC. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Terasa 30 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Garáž č. 12, výška 210 cm.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Cascais
Krásné rybářské městečko 28 km západně od Lisabonu a 3 km od Estorilu. Cabo de Roca ( nejzápadnější bod Evropy) 14 km. Cascais leží na Costa do Esteril. V této zátoce najdete nejrozmanitější plavidla: regaty, plachetnice ale i vodní lyžování. K tomu jsou k dispozici golfová a tenisová hřiště a jízdárna. Býčí aréna.
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8