Ubytování

Ubytování - Campo

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Portugalsku - Campo - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Campo - rekreační apartmán
Lisboa-Vale do Tejo, Portugalsko
PT4352.105.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Portugalsku - Campo (PT4352.105.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (2/5)
Venkovní prostor (1/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, stylové zařízení: jídelna, TV. 1x pokoj, bez skříně, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. Otevřená kuchyně (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dům/rezidence
    Dvougenerační dům. V centru obce Campo. Společné: zahrada 800 m2 s trávníkem. Zahradní nábytek, gril. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, písečná pláž 15 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Caldas da Rainha 3 km. Ohrada se 4 psy a slepicemi. Majitel se pravidelně stará o zahradu.
Popis místa Campo
Campo:
    Campo je od Caldas da Rainha jen 3 km, znamý svými termálními prameny, 5 km od pláže Foz do Arelho. Lisabon 80 km. Památky : Obidos, středověký hrad, jehož zdi a vydlážděné uličky jsou plné květinových motivů.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Casa do Lagar v Portugalsku - Madeira: Madeira Santana
3-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení. V horním patře: 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/WC. Terasa 300 m2. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Výhled do zahrady.
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Mayrhofen Zillertal
4-pokojový byt 80 m2, v patře, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.
Samostatný dům v Polsku - Podlasie: Bialowieza
4-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích, světlé, částéčně zkosený, pěkné a stylové zařízení se dřevem: velká kuchyně 30 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (140 cm). Vstup na balkon. Obývací pokoj 15 m2, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x zkosený pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Koupelna, bidet. E-topení, topení dřevem. Malý balkon 4 m2, terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na řeku. K dispozici: pračka.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Campo
Campo je od Caldas da Rainha jen 3 km, znamý svými termálními prameny, 5 km od pláže Foz do Arelho. Lisabon 80 km. Památky : Obidos, středověký hrad, jehož zdi a vydlážděné uličky jsou plné květinových motivů.
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8