Ubytování

Ubytování - Vieira do Minho

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Portugalsku - Vieira do Minho - dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Vieira do Minho - rekreační dům
Sever Portugalska / Porto, Portugalsko
PT2500.210.2


Podrobný popis

Rezervovat
Dům v Portugalsku - Vieira do Minho (PT2500.210.2)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuDům
Počet osob6
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (2/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (2/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (2/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový řadový dům 90 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka a otevřený krb. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení na naftu (za poplatek). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Gril.
Dům/rezidence
    Casa de Eido, prastará konstrukce, restaurováno s pro oblast typickými materiály. Cerdeirinhas 1,5 km. Vieira de Minho 3 km, Caldas de Geres 15 km řadový dům. Společné: zahrada trávníkem 200 m2, bazén (12 x 6 m, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Zahradní nábytek. V domě: pračka (společné). Supermarket 1.5 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 800 m, koupaliště 70 m. Tenis 3 km. Přehrada Barragem da Canicada s vodními sporty 6 km. Jízdárna 3 km. Lyžařský vlek na ostrově Do Ermal 8 km. Prosím pozor: bazén společný pro 4 domy.
Popis místa Vieira do Minho
Vieira do Minho:
    Turistické centrum Portugalska. Vieira leží 30 km východně od Braga a 100 km severo-východně od Porto. Písečná pláž v Esposende 55 km. Národní park Peneda - Gerez, přehradní jezero (Barragem do Canicada) 3 km. Ideální okolí pro provozování různých vodních sportů, jízdě na koni, rybaření a lovu. Koupaliště (extra). Rockový festival (poslední červencový týden) v Albufeira do Ermal. Malá obec.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Tal Fanal na Maltě - Gozo: Ghasri
2-pokojový dům, moderní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, gril). Koupelna/sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Apartmán v České republice - Praha a okolí: Praha Nučice
3-pokojový byt 80 m2 ve 1. patře, částéčně zkosený, pěkné a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 36 m2, 1x dvoulůžko a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na bazén a do zahrady. Pozor prosím: TV jen CZ.
Apartmán v Německu - Allgäu: Füssen
2-pokojový byt 53 m2, ve zvýšeném přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. Parkování č. 16. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. Byt je v poschodí.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Vieira do Minho
Turistické centrum Portugalska. Vieira leží 30 km východně od Braga a 100 km severo-východně od Porto. Písečná pláž v Esposende 55 km. Národní park Peneda - Gerez, přehradní jezero (Barragem do Canicada) 3 km. Ideální okolí pro provozování různých vodních sportů, jízdě na koni, rybaření a lovu. Koupaliště (extra). Rockový festival (poslední červencový týden) v Albufeira do Ermal. Malá obec.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8