Ubytování

Ubytování - Ujsoly

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Polsku - Ujsoly - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Ujsoly - samostatný rekreační dům
Beskydy, Polsko
PL3437.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Polsku - Ujsoly (PL3437.100.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob13
Pokoje5
Ložnice4
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (5/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    6-pokojová chata 210 m2 na 2 podlažích: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 70 m2, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl kamna na dřevo. WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Koupelna/sprcha/WC. Topení na naftu, topení v podlaze. Balkon 3 m2, terasa 60 m2. Výhled na hory. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let, dřevo (za poplatek). Terasa s krbem/grilem/udírnou. Vlastní zdroj vody.
Dům/rezidence
    Velká, pěkná chata, rok výstavby 2004. Mimo obec, 3.5 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 10 km od sjezdovek, ve vedlejší ulici, v lese. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'000 m2 (oplocený). Volleyball, terasa (60 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: sauna (za poplatek), lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo u domu na pozemku, garáž. Potraviny 3.5 km, autobusová zastávka 3.5 km, krytý bazén 18 km. Tenis 10 km, vlek 10 km, lyžařské sjezdovky 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Možnost projíždky v sáních s pochodněmi, autobus k vlekům (za poplatek). Vhodný výchozí bod pro výlety do hor a na horském kole. Večeře na požádání (za poplatek). Slovensko 18 km. Lyžařské trasy 18 km.
Popis místa Ujsoly
Ujsoly:
    600 m n.m. >>Malá osada, idilická poloha, 18 km od Zwardoń, 50 km jižně od Bielsko Biała, 70 km jiho-západně od Kraków. V obci: potraviny, restaurace, diskotéka. Další možnosti nákupu a zábavy, 18 - 50 km. Dopravní spojení: nádraží 'Bielsko Biała' 50 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Kraków (KRK), 70 km.
Ujsoly v létě:
    Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole.
Ujsoly v zimě:
    Lyžařské středisko Polanica, Cieplik, Kobiesówka. Vleky. Celkem 1.4 km lyžařské sjezdovky.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Les Hauts de Vanoise ve Francii - Alpy: Val Thorens
1-pokojový byt 18 m2 ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko a TV přípojka. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka). Koupelna/WC. Balkon, severní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Výhled na Talus.
Samostatný dům Chalet Niederwampach v Lucembursku - Ardenny: Niederwampach
'Niederwampach', 3-pokojová chata 50 m2, jednoduché a účelné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV, video a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Velký balkon, velká zahrada. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Samostatný dům na Slovensku - Žilinský kraj: Oščadnica
4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 36 m2, otevřený krb, TV-satelit, video, rádio, CD a stereo přehrávač. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Malá terasa. Gril. Výhled do zahrady a na les. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V obývacím pokoji se nachází kulečník.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Ujsoly
600 m n.m.
Malá osada, idilická poloha, 18 km od Zwardoń, 50 km jižně od Bielsko Biała, 70 km jiho-západně od Kraków. V obci: potraviny, restaurace, diskotéka. Další možnosti nákupu a zábavy, 18 - 50 km. Dopravní spojení: nádraží 'Bielsko Biała' 50 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Kraków (KRK), 70 km.
Typ na ubytování ve Švýcarsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8