Ubytování

Ubytování - Giardini Naxos

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Giardini Naxos - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Giardini Naxos - rekreační apartmán
Sicílie, Itálie
IT9629.250.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Giardini Naxos (IT9629.250.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 60 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, větrák. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Balkon. Nádherný výhled na moře.
Dům/rezidence
    Všechny byty jsou vybaveny sítěmi proti moskytům. Dům má celkem 7 bytů. Hudební večerní zábava (do půlnoci) v hlavní sezóně (červenc - srpen) v sousedním hostinci. Vícegenerační dům 2-podlažní. V obci 500 m od centra GiardiniNaxos, klidná, slunná poloha, přímo u moře, ve vedlejší ulici. Společné: zahrada 300 m2 s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy. Veřejné parkoviště 10 m na ulici. Potraviny, restaurace 500 m, písečná pláž 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Giardini Naxos
Giardini Naxos:
    Známá rekreační oblast s téměř 8000 obyvateli na východním břehu ostrova, 4 km jižně od Taorminy. Je zde několik různě udržovaných pláží.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v České republice - Karlovarský kraj: Jáchymov
2-pokojový byt 55 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna 25 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Samostatný dům v Polsku - Malopolsko: Cisowa
3-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, komfortní, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, rádio a CD. Kuchyně (2 plotýnky, myčka). Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha/WC. V podkroví: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. E-topení (extra). Lehátka (4x). Velmi pěkný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Dům The Barn ve Velké Británii - Anglie - jih, jihozápad: Axminster
4-pokojová polovina dvojdomku: obývací pokoj, TV. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, WC zvlášť. Pozor prosím: TV jen EN. 'The Barn' je zařízení z 19. století, nově přestavěné.Soukromý vnitřní dvůr se zahradním nábytkem.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Giardini Naxos
Známá rekreační oblast s téměř 8000 obyvateli na východním břehu ostrova, 4 km jižně od Taorminy. Je zde několik různě udržovaných pláží.
Typ na ubytování v Polsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8