Ubytování

Ubytování - Giardini Naxos

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Giardini Naxos - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Giardini Naxos - rekreační apartmán
Sicílie, Itálie
IT9629.250.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Giardini Naxos (IT9629.250.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 60 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, větrák. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Balkon. Nádherný výhled na moře.
Dům/rezidence
    Všechny byty jsou vybaveny sítěmi proti moskytům. Dům má celkem 7 bytů. Hudební večerní zábava (do půlnoci) v hlavní sezóně (červenc - srpen) v sousedním hostinci. Vícegenerační dům 2-podlažní. V obci 500 m od centra GiardiniNaxos, klidná, slunná poloha, přímo u moře, ve vedlejší ulici. Společné: zahrada 300 m2 s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy. Veřejné parkoviště 10 m na ulici. Potraviny, restaurace 500 m, písečná pláž 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Giardini Naxos
Giardini Naxos:
    Známá rekreační oblast s téměř 8000 obyvateli na východním břehu ostrova, 4 km jižně od Taorminy. Je zde několik různě udržovaných pláží.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Moínho v Portugalsku - Lisboa-Vale do Tejo: Bombarral
2-pokojový dům 36 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj, TV, CD a klimatizace. Ve spodním patře: kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení, klimatizace. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Zahradní nábytek, gril.
Samostatný dům na Slovensku - Žilinský kraj: Demaenová
4-pokojový dům 100 m2, jednoduché zařízení: 1x pokoj 14 m2, 2x lůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně 18 m2 (4 plotýnky, mikrovlnka), krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. E-topení. V horním patře: 2x pokoj 13 m2, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj 14 m2, 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. K dispozici: dřevo (extra). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V obytné kuchyni je uzavřený krb. 1. patro je zkosené. Pes povolen po dohodě s majitelem.
Apartmán v Polsku - Pomoří: Gdansk
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, pěkné, moderní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: pračka.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Giardini Naxos
Známá rekreační oblast s téměř 8000 obyvateli na východním břehu ostrova, 4 km jižně od Taorminy. Je zde několik různě udržovaných pláží.
Typ na ubytování ve Švýcarsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8