Ubytování

Ubytování - Makari

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Makari - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Makari - rekreační apartmán
Sicílie, Itálie
IT9101.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Makari (IT9101.100.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob5
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (1/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: vstup. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem 30 m2, umyvadlo a WC zvlášť. Vstup na terasu. 2x terasa 20 m2, terasa 12 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře a na krajinu.
Dům/rezidence
    Isolidda, 4 km od San Vito Lo Capo: Rekreační středisko 2-podlažní, obklopen stromy a poli. 100 m od moře, v zeleni. Společné: bazén (01.06.-30.09., extra). Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: restaurace. Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 5 km, nádraží 'Trapani' 40 km, písečná pláž 5 km, skalnatá pláž 400 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Malý řadový dům v rezidenci na svahu k moři, obklopený rozlehlou zahradou, odkud je panoramatický výhled na skalnatou zátoku Makari. Na panoramatické terase je možné prožít večer a pozorovat kouzelný západ slunce.
Popis místa Makari
Makari:
    San Vito lo Capo je rekreační místo se 3.500 obyvateli na nejsevernějším bodě Sicílie. San Vito s pláží s jemným bílým pískem. Centrum obce sestává z malých, bílých domů. Kolem tohoto vesnického jádra se vyvinula rekreační sídla. Pozoruhodná je talé poutní kaple.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Moínho v Portugalsku - Lisboa-Vale do Tejo: Bombarral
2-pokojový dům 36 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj, TV, CD a klimatizace. Ve spodním patře: kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení, klimatizace. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Zahradní nábytek, gril.
Dům v České republice - Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše: Tanvald
2-pokojová polovina dvojdomku 50 m2 na 2 podlažích, komfortní a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. 1x zkosený pokoj, 1x dvoulůžko. Malá terasa. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Dřevo do krbu extra.
Samostatný dům v Maďarsku - Balaton - severní pobřeží: Balatonalmadi Balatonfuzfo
6-pokojový dům 120 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. V horním patře: vstup. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Nádherný panoramatický výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Parkování (oplocené, 2 auta).

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Makari
San Vito lo Capo je rekreační místo se 3.500 obyvateli na nejsevernějším bodě Sicílie. San Vito s pláží s jemným bílým pískem. Centrum obce sestává z malých, bílých domů. Kolem tohoto vesnického jádra se vyvinula rekreační sídla. Pozoruhodná je talé poutní kaple.
Typ na ubytování ve Španělsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8