Ubytování

Ubytování - Elba Capoliveri

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Elba Capoliveri - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Elba Capoliveri - rekreační apartmán
Elba, Itálie
IT8400.200.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Elba Capoliveri (IT8400.200.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob2
Pokoje1
Ložnice1
Popis objektu
Apartmán
    1-pokojový byt 20 m2, v přízemí, jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko a kuchyňským koutem. Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: telefon.
Dům/rezidence
    Velký statek, obklopen vinic. 50 byty v domě. 9 km od centra Capoliveri, 15 km od centra PortoAzzurro, klidná, slunná poloha, 3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 450 ha, zahrada, bazén (22 x 11 m, hloubka 150 cm, 21.04.-14.10.). Dětské brouzdaliště, soukromá pláž. Tenis, volleyball, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar s TV, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, prádelna (za poplatek). Příjezd (9 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Písečná pláž 3 km, skalnatá pláž 3 km, potápěčské centrum 3 km. Golfové hřiště (9 jamek 15 km, jízdárna 500 m. Prodej místních zemědělských výrobků. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Elba Capoliveri
Elba Capoliveri:
    Capoliveri je tradiční rekreační místo na západním pobřeží zálivu Stella, v jižní části ostrova. Na malebné poloze, kde se začíná s hornictvím. Díky mnoha plážím a zátokám je to nejnavštěvovanější rekreační místo chráněné oblasti toskánských Archipel. Obchody, bary a restaurace. Bezpočet turistických cest vede do vnitrozemí ostrova.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Tsaumiau ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Crans Montana
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. Vstup na zahradu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzské lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), bar. Koupelna/bidet/WC. Trávník. Zahradní nábytek.
Apartmán v České republice - Jihočeský kraj: Lipno nad Vltavou
3-pokojový byt 65 m2 ve 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Apartmán v Polsku - Tatry: Zakopane
3-pokojový byt 70 m2 ve 1. patře, účelné a stylové zařízení: 1x pokoj 10 m2, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj 14 m2, 2x lůžko. Otevřený obývací pokoj/jídelna 30 m2, 1x lůžko a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 20 m2. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Elba Capoliveri
Capoliveri je tradiční rekreační místo na západním pobřeží zálivu Stella, v jižní části ostrova. Na malebné poloze, kde se začíná s hornictvím. Díky mnoha plážím a zátokám je to nejnavštěvovanější rekreační místo chráněné oblasti toskánských Archipel. Obchody, bary a restaurace. Bezpočet turistických cest vede do vnitrozemí ostrova.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8