Ubytování

Ubytování - Pompei

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Pompei - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Pompei - rekreační apartmán
del Pescatore
Naples & Sorrentino Peninsula, Itálie
IT6015.150.2


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Pompei (IT6015.150.2)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (2/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový byt 50 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC.
Dům/rezidence
    Boscoreale 2 km od Pompei: Z domu kráný výhled na Vesuv. Parkování pro 2 auta. Společné: pro byty 150A a 151A: terasa. Dům 'del Pescatore'. V centru obce Boscoreale, 2 km od moře. Společné: prírodní zahrada. Terasa, zahradní nábytek. Parkovací místo na ulici. Obchod, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Pompei
Pompei:
    20 km jiho-vychodne od Neapole na upati Vesuvu jsou ruiny mesta Pompej, se 12.000 obyvateli, ktere je velkolepym prikladem svymi vykopavkami znovu zpristupneneho starorimskeho mesta a jeho obytne kultury. Pro kulturhistoriky je Pompej pravym zdrojem. Lze zde nalezt cetne pozustatky celych italskych dejin.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Itálii - Sicílie: Siracusa
1-pokojové studio 30 m2, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x místo ke spaní a TV. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Výhled na moře. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Apartmán v Chorvatsku - Dalmácie - jih: Korčula Lumbarda
3-pokojový byt 75 m2 na 2 podlažích ve 3. patře, jižní orientace, velmi pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 28 m2, 1x pohovka (180 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, výška stropu 80 - 300 cm, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 17 m2, krytá, terasa 5 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra).
Apartmán Ferienpark Oberallgäu v Německu - Allgäu: Missen-Wilhams
1-pokojový byt 37 m2: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. DVBT- barevná TV s více jak 30 německy mluvícími programy.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Pompei
20 km jiho-vychodne od Neapole na upati Vesuvu jsou ruiny mesta Pompej, se 12.000 obyvateli, ktere je velkolepym prikladem svymi vykopavkami znovu zpristupneneho starorimskeho mesta a jeho obytne kultury. Pro kulturhistoriky je Pompej pravym zdrojem. Lze zde nalezt cetne pozustatky celych italskych dejin.
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8