Ubytování

Ubytování - Řím Centro Storico

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Řím Centro Storico - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Řím Centro Storico - rekreační apartmán
Lazio, Itálie
IT5700.766.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Řím Centro Storico (IT5700.766.1)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob8
Pokoje4
Ložnice3
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový byt 180 m2 ve 1. patře, prostorné a světlé, komfortní, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 2x velký pokoj s dvoulůžkem, na 2 rovinách. 1x velký pokoj, na 2 rovinách, 2x pohovka a 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Klimatizace. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Dům/rezidence
    Historický bytový dům. V centru obce Roma, v okrsku Piazza Navona-Pantheon, centrální poloha. Veřejné kryté parkoviště 1 km. Obchod 50 m, restaurace 100 m, bar, autobusová zastávka 50 m, metro 'Colosseo' 1.5 km.
Popis místa Řím Centro Storico
Řím Centro Storico:
    Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Barbican ve Velké Británii - Londýn: Londýn centrum
2-pokojový byt, moderní a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril). WC zvl᚝, koupelna/sprcha/WC. K dispozici: telefon, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů.
Apartmán v Polsku - Pomoří: Gdansk
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, pěkné, moderní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: pračka.
Samostatný dům ve Španělsku - Baleáry: Deia
3-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích, v patře, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a elektrická kamna. Vstup na zahradu. 1x pokoj, bez skříně, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj, bez skříně, 2x lůžko a elektrická kamna. Sprcha/WC. E-topení. Výhled na město. Přístup do přízemí 13 schody a do horního podlaží 4 schody. Ložnice jsou sice bez skříně ale mají ramínka a další zařízení pro oblečení. Pračka společná s jiným bytem. Zkosené stropy. Výhled na vesnici. Žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Řím Centro Storico
Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Typ na ubytování v Polsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
Š 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8