Ubytování

Ubytování - Citta della Pieve

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Citta della Pieve - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Citta della Pieve - samostatný rekreační dům
Moiano
Umbrie, Itálie
IT5520.301.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Itálii - Citta della Pieve (IT5520.301.1)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (5/5)
Zařízení (4/5)
Klid polohy (5/5)
Kuchyně (4/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový dům na 2 podlažích, v přízemí, pěkné a vkusné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj, 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení (za poplatek), klimatizace (za poplatek). Velká terasa, zahradní sezení kryté. Zahradní nábytek, místo k posezení. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: telefon, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocené) u domu. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. Soukromý vstup.
Dům/rezidence
    Chalupa 'Moiano', renovovaný, obklopen stromy a loukami. 8 km od centra Citta della Pieve, 15 km od centra Castiglione del Lago, 40 km od centra Perugia, klidná, vyvýšená poloha. Společné: park 7'000 m2, rostlinami, květinami a stromy, pěkná zahrada k relaxaci, bazén (14 x 7 m, 01.05.-30.09.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha. Ping-pong, basketbalový koš, volleyball, zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště. V domě: pračka (společné). 1 km dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, obchodní centrum 3 km, nádraží 'Chiusi' 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Popis místa Citta della Pieve
Citta della Pieve:
    Malá venkovská obec, panoramatická poloha, nedaleko hranice s Toskánskem. Ideální výchozí bod pro výlety (2 km od dálničního výjezdu Florencie - Řím). Pozůstatky dřívějších městských hradeb a malý kostel z neoklasicské doby zůstaly zachovány. Monteleone a Orvieto, 7 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Polsku - Tatry: Zakopane
3-pokojový byt 70 m2 ve 1. patře, účelné a stylové zařízení: 1x pokoj 10 m2, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj 14 m2, 2x lůžko. Otevřený obývací pokoj/jídelna 30 m2, 1x lůžko a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 20 m2. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Apartmán Castle Leslie v Irsku - Severozápadní Irsko: Monaghan
'Old Stable Mews', 3-pokojový byt, komfortní, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV, CD a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. 2x koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. Zahradní sezení. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka do 3 let.
Apartmán Silence ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Zermatt
3-pokojový byt 85 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem, otevřený krb a koupelna/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka). Sprcha/WC. Balkon 10 m2, jižní orientace a západní orientace. Velmi pěkný výhled na hory. S volným výhledem na Matterhorn.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Citta della Pieve
Malá venkovská obec, panoramatická poloha, nedaleko hranice s Toskánskem. Ideální výchozí bod pro výlety (2 km od dálničního výjezdu Florencie - Řím). Pozůstatky dřívějších městských hradeb a malý kostel z neoklasicské doby zůstaly zachovány. Monteleone a Orvieto, 7 km.
Typ na ubytování v Holandsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8