Ubytování

Ubytování - Pitigliano

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Pitigliano - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Pitigliano - samostatný rekreační dům
Relais La Doganella
Maremma Volterra, Itálie
IT5474.810.5


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Itálii - Pitigliano (IT5474.810.5)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob12
Pokoje10
Ložnice6
Poloha (5/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Relais La Doganella per 12 pax', 10-pokojový dům 350 m2 na 2 podlažích, v přízemí: otevřený obývací pokoj, otevřený krb a TV. Otevřená jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. Malý průchozí pokoj, bez okna, 2x lůžko. Kuchyně (malá trouba, myčka, mraznička, pec na pizzu). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj, otevřený krb. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. Terasa 100 m2. Zahradní nábytek. V případě pronájmu pro 12 osob, klienti mají přístup do místností rekreačního domu 'Villa Rosa' a do místností v prvním patře rekreačního domu 'Casale Antico'.
Dům/rezidence
    Staré zařízení s šarmem na okraji Pitigliano na výběžku ze tří stran přečnívajícího tuffového kopce. Krajina je plná archeologických nalezišť Etrusků a Římanů, středověkých hradů a sirných lázní (Sorano, Sovana a Saturnia). 'La Doganella' IT5274.810.2 se sestává ze dvou budov, 25 m od sebe vzdálených: 'Villa Rosa' IT5274.810.1 zrestaurovaná bývalá strážní věž a z Antico Casale IT5274.810.4, postavené v roce 1800. Na žádost je možné rezervovat obě nemovitosti, pokud lze druhý objekt zarezervovat, jinak je bazén využíván společně. Monte Amiata nazývaná jako 'Feuerberg' (ohnivá hora), protože je to vyhořelá sopka, sídlo budhistické společnosti, 40 km. Dobře dosažitelné je i moře u poloostrova Monte Argentario, stejně jako kulturní města Siena, Orvieto a Viterbo. Hostům je k dispozici tenisové hřiště s tvrdým povrchem (zdarma), jehož údržba je ponechána na uživatelích. Golf je vzádel 20 km. Chalupa 'Relais La Doganella', rok výstavby 1200, renovovaný. 6 km od centra Pitigliano, 20 km od ce ...
Popis místa Pitigliano
Pitigliano:
    310 m n.m. >>Významná, historická, idylická vesnice s 4'000 obyvatel na jihu regionu 50 km od moře, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 50 km jiho-západně od Orvieto, 55 km severo-západně od Viterbo, 80 km jiho-východně od Grosseto. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kůry, 30 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Orvieto'. Dále silnice č. SS. 71 - SS. 74. Doprava letadlem: letiště Roma-Fiumicino (FCO), Roma-Ciampino (CIA). Leží v malebné, téměř ireálně působící poloze nad Val di Lente. Pitigliano má velice dlouhou historií, sahající od prehistorické doby přes etruskou a románskou dobu až do středověku a renezance. Specielní je hebrejské gheto, zvané také 'Piccola Gerusalemme' (malý Jerusalém). Jeskyně slouží po staletí jako sklep a také pro uskladnění známéhbo 'Bianco di Pitigliano'.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Terrassenpark v Německu - Černý les: Schonach
1-pokojový byt 42 m2, ve zvýšeném přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x otevřený pokoj, 1x lůžko. Kuchyňský kout u vstupu (trouba, sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Samostatný dům ve Španělsku - Pyreneje: Tramacastilla del Tena
5-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a DVD. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/bidet/WC. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. 1x zkosený pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj, 1x vysunovací lůžko. Vstup na terasu. Otevřený obývací pokoj, TV. Vstup na terasu. Plynové topení. Terasa 6 m2. Panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička. V kuchyni sklokeramická deska. V horním patře parkety.
Samostatný dům Bonita Preserve v USA - Florida - jihozápad: Naples Bonita Springs
4-pokojová vila 164 m2, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a rádio. Vstup k bazénu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/WC, WC zvlášť. Klimatizace. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). WiFi za příplatek 10 USD/týden, k úhradě na místě. Koupelna s jacuzzi.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Pitigliano
310 m n.m.
Významná, historická, idylická vesnice s 4'000 obyvatel na jihu regionu 50 km od moře, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 50 km jiho-západně od Orvieto, 55 km severo-západně od Viterbo, 80 km jiho-východně od Grosseto. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kůry, 30 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Orvieto'. Dále silnice č. SS. 71 - SS. 74. Doprava letadlem: letiště Roma-Fiumicino (FCO), Roma-Ciampino (CIA). Leží v malebné, téměř ireálně působící poloze nad Val di Lente. Pitigliano má velice dlouhou historií, sahající od prehistorické doby přes etruskou a románskou dobu až do středověku a renezance. Specielní je hebrejské gheto, zvané také 'Piccola Gerusalemme' (malý Jerusalém). Jeskyně slouží po staletí jako sklep a také pro uskladnění známéhbo 'Bianco di Pitigliano'.
Typ na ubytování v Německu
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8