Ubytování

Ubytování - Serre di Rapolano

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Serre di Rapolano - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Serre di Rapolano - rekreační apartmán
Casale Ischieto
Siena, Itálie
IT5344.820.2


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Serre di Rapolano (IT5344.820.2)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob2
Pokoje1
Ložnice1
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    1-pokojový byt 30 m2, v přízemí: 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Obytná kuchyně. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Veranda.
Dům/rezidence
    Casale Ischieto je středověký statek, před krátkou dobou zrestaurovaný. 800m od obce Serre di Rapolano. Pouze 28 km od Siena, 30 km od Montalcino, v okouzlující krajině jižně od Siena, kopcovitá poloha 2 km od proslulých termálních lázní. Dům je rozdělený do 5 pěkných bytů, pohodlně zařízených se SAT-TV a topením (extra dle spotřeby). Vybavené vnější prostředí v zeleni, s bazénem 8,5 x 15,5 m s tlakovou podvodní masáží k samostatnému použití hostů, malé fotbalové hřiště, lukostřelba a horská kola (dvě pro byt, zdarma). Restaurace statku je denně otevřená (večer), na požádání také vpoledne. Pro milovníky koní organizuje majitel na přání a dle možností výjezdy na koních do okolních lesů (stáje jsou přímo v místě). Velmi starý selský dvůr 'Casale Ischieto', renovovaný, obklopen poli. Na kopci, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (01.05.-01.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: restaurace, bar. Příjezd vede až k objektu. Parkovací mí ...
Popis místa Serre di Rapolano
Serre di Rapolano:
    375 m n.m. >>Historická, klidná vesnice a lázně pro léčbu dýchacích cest, v údolí, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 35 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kůry, 6 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Valdichiana'. Dále silnice č. 326 (Siena). Železnice Siena - Chiusi. Nádraží 'Rapolano' 6 km. Rapolano Terme, 6 km. Asciano, 7 km. Doprava letadlem: letiště Firenze Peretola (FLR), 118 km, Pisa (PSA), 200 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Les Terrasses du Soleil ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Nendaz
'Terrasses Du Soleil 9a', 1-pokojový byt 26 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko (2 os.), kabelová TV. Vstup na balkon. Kuchyně u vstupu (2 plotýnky). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Parkování č. 15.
Apartmán Rosengarten v Belgii - Valonsko: Manderfeld
'Rosengarten', 4-pokojový byt 120 m2 ve 1. patře, účelné zařízení: obývací pokoj, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Oba dvoulůžkové pokoje jsou navzájem spojené. Zahrada je společná. Garáž na požádání.
Dům na Slovensku - Prešovský kraj: Štrba
6-pokojový-dům, 170 m2, přízemí: obývací pokoj, otevřený krb. Obytná kuchyně (sporák). 1. patro: 4x třílůžkový pokoj, u dvou z nich východní lodžie. Koupelna/rohová vana/WC. Sprcha/WC. TV-sat. Udržované zařízení.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Serre di Rapolano
375 m n.m.
Historická, klidná vesnice a lázně pro léčbu dýchacích cest, v údolí, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 35 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kůry, 6 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Valdichiana'. Dále silnice č. 326 (Siena). Železnice Siena - Chiusi. Nádraží 'Rapolano' 6 km. Rapolano Terme, 6 km. Asciano, 7 km. Doprava letadlem: letiště Firenze Peretola (FLR), 118 km, Pisa (PSA), 200 km.
Typ na ubytování ve Velké Británii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8