Ubytování

Ubytování - Monteroni d'Arbia

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Monteroni d'Arbia - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Monteroni d'Arbia - rekreační apartmán
Podere Tancredi
Siena, Itálie
IT5301.600.2


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Monteroni d'Arbia (IT5301.600.2)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob3
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (2/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Rubino', 2-pokojový byt 45 m2 ve 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC.
Dům/rezidence
    Statek Podere Tancredi sestává z hlavního domu a tří samostatně stojících vedlejších budov. Při pečlivě provedené renovaci byla zdůrazněna originální stavební metoda. Z osmi z toho vzniklých bytů je jeden čas od času užíván majiteli. Selská usedlost 'Podere Tancredi', renovovaný, obklopen poli. 8 km od centra Monteroni d'Arbia, 22 km od centra Siena, 90 km od centra Firenze, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: pozemek, louka, bazén (6 x 14 m, 20.06.-15.09.). Tenis (1 x tvrdý povrch), zahradní sezení. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Příjezd (3.8 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 5 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km, nádraží 'Siena' 25 km. Tenis 8 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Monteroni d'Arbia
Monteroni d'Arbia:
    160 m n.m. >>Vesnice s 8'600 obyvatel v centru regionu, v údolí, na řehu řeky, 15 km jižně od Siena. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, folklórní večery, kino. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Firenze Certosa' 80 km od Monteroni d'Arbia. Dále silnice č. Firenze-Siena - SS 2 Cassia. Železnice Siena - Grosseto. Nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 95 km, Pisa (PSA), 180 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům La Pive ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Verbier
'La Pive', 4-pokojová chata 78 m2 na 2 podlažích, jihovýchodní orientace, účelné a pěkné zařízení: jídelna, severovýchodní orientace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (myčka). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj, otevřený krb a TV. Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory, na krajinu a na město. Parkování (2 auta), 100 m. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Apartmán v Polsku - Tatry: Zakopane
1-pokojový byt ve spodním patře: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a 1x francouzské lůžko (140 cm), otevřený krb a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Parkování u domu. Byt se nachází společně s bytem Lena 2 v suterénu (oba byty mohou být navzájem propojeny). Topení je řízeno automaticky, o teplo se rovněž starají originální kachlová kamna.
Samostatný dům v České republice - Olomoucký kraj/Jeseníky: Velké Losiny
5-pokojový dům 130 m2 na 4 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 32 m2 s panoramatickým oknem jižní orientace, TV-satelit. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou, sprcha/WC. Vstup, sprcha/bidet/WC. V podkroví: (přikré schodiště) 1x pokoj, 2x lůžko. Terasa 26 m2, terasa 40 m2. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. Pokoj s dvojlůžkem v 1. patře - přikré schodišté do podkrovního pokoje se 2 lůžky. Spodní patro: společenská místnost s otevřeným krbem, barem (voda, lednice) a vstupem na terasu 40 m2, na zahradu a k tenisovému kurtu, 2x WC.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Monteroni d'Arbia
160 m n.m.
Vesnice s 8'600 obyvatel v centru regionu, v údolí, na řehu řeky, 15 km jižně od Siena. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, folklórní večery, kino. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Firenze Certosa' 80 km od Monteroni d'Arbia. Dále silnice č. Firenze-Siena - SS 2 Cassia. Železnice Siena - Grosseto. Nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 95 km, Pisa (PSA), 180 km.
Typ na ubytování v Německu
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8