Ubytování

Ubytování - Monte San Savino

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Monte San Savino - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Monte San Savino - rekreační apartmán
Agriturismo
Chianti, Itálie
IT5299.870.5


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Monte San Savino (IT5299.870.5)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (4/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (4/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Pozzale', 2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, úplně renovovaný, velmi komfortní, pěkné, starožitné, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Viditelné dřevěné trámoví.
Dům/rezidence
    Rekrační statek z 19. století s krásnou polohou mezi olivovými háji a obilnými a slunečnícovými poli. Po krátké renovaci zůstal zachován původní styl stavby. Jedinečná panoramatická poloha s výhledem na celou oblast Valdichiana. V naší nabídce je všech 6 bytů. Při příjezdu jsou hosté zvaní k ochutnání vzorků typických výrobků statku, jako olej, víno, zavařeniny a med. Byty s vlastními vchody. Byt IT5299.870.4 je vhodný pro vozíčkáře. Polní cesta vede k rybníku patřícímu ke statku. Hosté jsou sem zváni k rybolovu. V oklolí statku jsou různé restaurace. Ke společnému využití: stolní tenis, ping-pong,kamna na dřevo. Zařízení má přes 55 m2 typickou jídelnu s dřevěným stroponím trámovím (snídaně nebo včeře - na přání, extra). Velmi pěkné rekreační středisko 'Agriturismo'. 20 km od centra Arezzo, 50 km od centra Perugia, 40 km od centra Siena, klidná poloha. Společné: pozemek 47 ha, bazén (6 x 12 m, 23.04.-25.09.). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: pračka (společné, extra). Výmě ...
Popis místa Monte San Savino
Monte San Savino:
    330 m n.m. >>Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Monte San Savino' 4 km od Monte San Savino. Nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 100 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Seefeld
'Appartement Typ C', 3-pokojový byt 68 m2, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. K dispozici župan a bačkory. V obyvacím pokoji je Internet (včetně). Většina televizorů má plochou obrazovku. Na dotaz je povolen malý pes. 5 osob může spát v obývacím pokoji, nebo na přistýlce ve dvojlůžkovém pokoji. Maximální kapacita: 4 dospělé osoby a dítě.
Samostatný dům La Boverie v Belgii - Valonsko: Devantave
'Type A+', 3-pokojová chata 54 m2, v přízemí, účelné a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí, do zahrady a na krajinu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Samostatný dům Moore Bay v Irsku - Region Shannon: Kilkee
4-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Koupelna/WC. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Monte San Savino
330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Monte San Savino' 4 km od Monte San Savino. Nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 100 km.
Typ na ubytování v Irsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8