Ubytování

Ubytování - Gaiole in Chianti

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Gaiole in Chianti - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Gaiole in Chianti - rekreační apartmán
La Massa
Chianti Classico, Itálie
IT5291.880.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Gaiole in Chianti (IT5291.880.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Příjezdová cesta (2/5)
Popis objektu
Apartmán
    'La Colomba n°4', 3-pokojový byt 75 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Malé zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dům/rezidence
    Localita la Massa 15 km od Gaiole in Chianti: S velkou pečlivostí renovovaný 'La Massa', sestávající ze samostatného domu se 6 byty a ze zvláštní vedlejší budovy, obklopený olivovníky a loukami, proto nabízí překrásné panorama na zelenou kopcovitou krajinu Chianti Classico v Toskánsku. Klidná poloha vybízí k vycházkám a jízdě na kole. Podere La Massa je take ideální pro znalce vína a labužníky. Ve vzdálenosti jen několika km se nachází známé zámky jako Castello di Brolio (18 km), Meleto (14 km), Vertine (12 km), Badia v Coltibuono a Spaltenna. Každý byt má vlastní vybavený venkovní prostor, obklopený živým plotem. SAT-TV ve všech bytech. Rustikální jednoduché vybavení. Na požádání denně donáška čerstvého chleba. Povoleno jen 1 domácí zvíře. Konečný úklid je v ceně. Vollejbalové a dětské hřiště. Přípoj na dálnici v 10 km vzdáleném Valdarno. Stylová, jednoduchá selská usedlost 'La Massa'. 5 km od centra Badia a Coltibuono, 15 km od centra Radda in Chianti, samostatně stojící, klidná, vyv ...
Popis místa Gaiole in Chianti
Gaiole in Chianti:
    355 m n.m. >>Historická obec s 2'350 obyvatel v centru regionu, 35 km severo-východně od Siena, 60 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Valdarno' 25 km od Gaiole in Chianti. Dále silnice č. 408 Montevarchi - (Siena). Železnice Firenze - Roma. Nádraží 'Montevarchi' 20 km. Montevarchi, 20 km. Radda in Chianti, 12 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 75 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Fügen Zillertal
3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory a na krajinu.
Samostatný dům Iturritxo ve Španělsku - Baskicko: Orozko
'Iturritxo', 7-pokojový dům 188 m2 na 3 podlažích, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a jídelní stůl. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Malá kuchyně (1 plotýnka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha/WC, 2x WC zvlášť. V horním patře: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x zkosený pokoj, 3x lůžko (90 cm). Plynové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu.
Samostatný dům v Rakousku - Salcbursko: Grossarltal
10-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích, částéčně zkosený, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout a rádio. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm), umyvadlo. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 2x pokoj s dvoulůžkem. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 8x místo ke spaní a TV-satelit. Balkon, zahradní sezení. Odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Obývací pokoj/jídelna v přízemí nabízí místo pro 18 lidí. V kuchyni je jídelní kout s posezením pro 8 osob. V podkrovním pokoji jsou matrace pro 8 osob plus 1 patrová postel - ideální pro děti. Kouření je dovoleno pouze v obý ...

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Gaiole in Chianti
355 m n.m.
Historická obec s 2'350 obyvatel v centru regionu, 35 km severo-východně od Siena, 60 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Valdarno' 25 km od Gaiole in Chianti. Dále silnice č. 408 Montevarchi - (Siena). Železnice Firenze - Roma. Nádraží 'Montevarchi' 20 km. Montevarchi, 20 km. Radda in Chianti, 12 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 75 km.
Typ na ubytování v Irsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8