Ubytování

Ubytování - Castelnuovo Berardenga

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Castelnuovo Berardenga - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Castelnuovo Berardenga - rekreační apartmán
Chianti Classico, Itálie
IT5276.150.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Castelnuovo Berardenga (IT5276.150.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Casa Palei A', 4-pokojový byt 78 m2, v přízemí, jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (160 cm). Obytná kuchyně (trouba, mraznička, gril), jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. Topení. Malá terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka.
Dům/rezidence
    7 km od Castelnuovo Berardenga: Dům. Osada 7 km od centra Castelnuovo Berardenga, 23 km od centra Siena. Společné: bazén (5 x 12 m, 30.04.-29.10.). Zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: restaurace. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání (za poplatek). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 15 km.
Popis místa Castelnuovo Berardenga
Castelnuovo Berardenga:
    350 m n.m. >>Castelnuovo v jižní části Chianti, kde se svažují vinicemi pokryté svahy směrem k chudé krajině Crete Senesi. V obci se nachází vila Chigi Saracini. Historická, klidná obec s 7'400 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě, 25 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Firenze Certosa'. Dále silnice č. Firenze - Siena - Arezzo. Nádraží 'Siena' 25 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 110 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Polsku - Tatry: Zakopane
1-pokojový byt ve spodním patře: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a 1x francouzské lůžko (140 cm), otevřený krb a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Parkování u domu. Byt se nachází společně s bytem Lena 2 v suterénu (oba byty mohou být navzájem propojeny). Topení je řízeno automaticky, o teplo se rovněž starají originální kachlová kamna.
Apartmán v Portugalsku - Algarve: Vilamoura
1-pokojový byt 60 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Balkon. Výhled na bazén. K dispozici: telefon, sejf.
Apartmán v Portugalsku - Algarve: Alvor
2-pokojový byt 50 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Kuchyně (trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. Balkon. K dispozici: telefon, sejf, žehlička, vysoká stolička pro děti (extra).

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Castelnuovo Berardenga
350 m n.m.
Castelnuovo v jižní části Chianti, kde se svažují vinicemi pokryté svahy směrem k chudé krajině Crete Senesi. V obci se nachází vila Chigi Saracini. Historická, klidná obec s 7'400 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě, 25 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Firenze Certosa'. Dále silnice č. Firenze - Siena - Arezzo. Nádraží 'Siena' 25 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 110 km.
Typ na ubytování v Itálii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8