Ubytování

Ubytování - Siena

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Siena - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Siena - samostatný rekreační dům
Staffoli
Siena, Itálie
IT5272.640.14


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Itálii - Siena (IT5272.640.14)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice2
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (4/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Capanna', 4-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 28 m2 s panoramatickým oknem, 1x pohovka pro 2 osoby. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Dům/rezidence
    Bývalý statek se sedmi byty, který patří k biologicky hospodařícímu statku, uprostřed charakteristické kopcovité krajiny Crete Senesi starý selský dům 'Staffoli', renovovaný, obklopen poli. 15 km od centra Siena, 80 km od centra Firenze, 40 km od centra Montalcino, klidná poloha na kopci. Společné: pozemek, bazén (7 x 14 m, hloubka 100 - 150 cm, 26.05.-29.09.). Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 4 km, supermarket 4 km, obchodní centrum 15 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 4 km, nádraží 'Arbia' 4 km, termální bazén 15 km. Tenis 15 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Půjčovna horských kol. Výlety (možnost také horkovzdušným balónem), na požádání, extra. Restaurace, pizzeria 3 km.
Popis místa Siena
Siena:
    320 m n.m. >>Hlavní město toskánské gotiky má své jádro od doby rozkvětu ve středověku - zůstalo téměř nedotknuté. Srdcem města je Piazza del Campo s charakterickým tvarem mušle, ve kterém se dvakrát ročně konajií 'Palio', známé historické vystoupení s kon skými dostihy. Mezi jiným k vidění: překrásná katedrála a některá důležitá musea. Významné, historické město s 50'000 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě, 65 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Firenze Certosa' 65 km od Siena. Dále silnice č. Firenze-Siena. Nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 80 km, Pisa (PSA), 130 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Dům Glor na Farraige v Irsku - Cork a Kerry: Valentia Island
5-pokojová polovina dvojdomku, světlé, velmi komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a DVD. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), stereo přehrávač. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x malý pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna, koupelna/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička.
Apartmán v České republice - Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše: Harrachov
1-pokojový byt, moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko, jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC. Zahradní sezení.
Dům Ta Tina na Maltě - Gozo: Gharb
5-pokojová polovina dvojdomku na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/WC. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Siena
320 m n.m.
Hlavní město toskánské gotiky má své jádro od doby rozkvětu ve středověku - zůstalo téměř nedotknuté. Srdcem města je Piazza del Campo s charakterickým tvarem mušle, ve kterém se dvakrát ročně konajií 'Palio', známé historické vystoupení s kon skými dostihy. Mezi jiným k vidění: překrásná katedrála a některá důležitá musea. Významné, historické město s 50'000 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě, 65 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Firenze Certosa' 65 km od Siena. Dále silnice č. Firenze-Siena. Nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 80 km, Pisa (PSA), 130 km.
Typ na ubytování v Belgii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8