Ubytování

Ubytování - Reggello

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Reggello - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Reggello - samostatný rekreační dům
Podere Berrettino
Florencie a okolí, Itálie
IT5262.860.3


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Itálii - Reggello (IT5262.860.3)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (5/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, v přízemí, renovovaný v roce 2006, stylové zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 140 cm), sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. Plynové topení. Terasa 20 m2, zahrada. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled do údolí. Parkování u domu. Soukromá terasa v horním podlaží s krásným panoramatickým výhledem se stolem a židlemi. Se dvěma dalšími obytnými jednotkami je k použití společná vybavená lodžie. Kuchyně s otevřeným krbem a vstup do zahrady.
Dům/rezidence
    Statek Podere Berrettino, ve stínu platanů, obklopený olivovými háji. Odtud překrásný výhled do širokého údolí řeky Arno. Kamenný statek přestavěný na 2 byty s vlastními vchody při zachování toskánského stavebního stylu. Jednoduché byty. Před krátkou dobou byla stará kůlna přestavěna na byt (IT5262.860.3), ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout a přitom poznat toskánská umělecká města. Bowling 5 km, centrum 'the Mall' v Leccio. V7 km vzdálenosti jsou ve skladech prodeje známých značek. Města Siena, Lucca, Pisa, Perugia v blízkosti. Z Figline jsou nejlepší dopravní spoje do Florencie (15 minut). Kamna na dřevo. Dům 'Podere Berrettino'. 2 km od centra Reggello, 30 km od centra Firenze, 35 km od centra Arezzo. Společné: bazén (5 x 10 m, hloubka 150 cm, 01.05.-09.10.). Venkovní sprcha. Pergola, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. V domě: pračka (společné). Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Figline Val ...
Popis místa Reggello
Reggello:
    390 m n.m. >>Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud, uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, pošta, banka, restaurace. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Incisa'. Železnice Firenze - Roma. Nádraží 'Figline Valdarno' 15 km. Convento Vallombrosa, 10 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 55 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům The Cottage Annexe ve Velké Británii - Wales: Fishguard
3-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a TV. 1x pokoj, 2x lůžko a TV. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, TV a video. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Soukromá zahrada je obklopená poli se slepicemi a kachnami.
Apartmán ve Španělsku - Costa Blanca: Calpe Calp
4-pokojový byt 70 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna 16 m2, digitální TV a plynová kamna. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a plynová kamna. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Lehátka. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Analog/ISDN). Garáž. Bazén je přistaven k domu a zastínen horním podlažím.
Samostatný dům na Slovensku - Prešovský kraj: Kežmarok
1-pokojový dům 35 m2: obývací pokoj/jídelna 20 m2, 4x lůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), bar. Sprcha/WC. Parkování (oplocené). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Reggello
390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud, uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, pošta, banka, restaurace. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Incisa'. Železnice Firenze - Roma. Nádraží 'Figline Valdarno' 15 km. Convento Vallombrosa, 10 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 55 km.
Typ na ubytování v Polsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8