Ubytování

Ubytování - San Gimignano

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - San Gimignano - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


San Gimignano - samostatný rekreační dům
Coiano
Chianti Classico, Itálie
IT5257.918.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Itálii - San Gimignano (IT5257.918.1)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (5/5)
Venkovní prostor (5/5)
Zařízení (5/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Coiano', 3-pokojový dům 72 m2, v přízemí, úplně renovovaný, vkusné zařízení: velký obývací pokoj s panoramatickým oknem, TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Klimatizace (za poplatek). Terasa. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled do údolí. Snídaňový servis (Euro 60,-/osoba/týden) a polopenze Euro 200,-/osoba/týden), při rezervaci prosím upřesnit. Na přání kurz vaření včetně večeře (Euro 70,-).
Dům/rezidence
    'Coiano', pěkný, samostatně stojící-dům, uprostřed zařízení 'Fattoria Santo Pietro' v obci Pancole, 7 km od S. Gimignano, na 240 ha pozemku s vinicemi, olivovými háji a lesy. Celé zařízení sestává z více domů s rekreačními byty. Bazén s panoramatickym výhledem. Coiano bylo s velkou pečlivostí renovovano a elegantním způsobem zařízeno antickými a rustikálními kusy toskánského nábytku. Topení. Rodinný dům 'Coiano'. Společné: zahrada trávníkem, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.). Venkovní sprcha. Zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, ústřední topení, klimatizace, prádelna. Snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo.
Popis místa San Gimignano
San Gimignano:
    320 m n.m. >>Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Siena, výjezd 'Poggibonsi'. Nádraží 'Poggibonsi' 10 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 60 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům ve Španělsku - Costa Blanca: Denia
7-pokojový dům na 2 podlažích, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. 1x pokoj, 1x lůžko. Malá, otevřená kuchyně (myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velká terasa částéčně krytá terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let.
Samostatný dům The Schatzie v Rakousku - Vorarlbersko: Egg Bregenzer Wald
6-pokojová chata 180 m2, částéčně zkosená, osobité a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s panoramatickým oknem, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřený salón. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Podlahové topení. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Galerie, TV-satelit. Koupelna/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů.
Apartmán Silence ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Zermatt
3-pokojový byt 85 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem, otevřený krb a koupelna/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka). Sprcha/WC. Balkon 10 m2, jižní orientace a západní orientace. Velmi pěkný výhled na hory. S volným výhledem na Matterhorn.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
San Gimignano
320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Siena, výjezd 'Poggibonsi'. Nádraží 'Poggibonsi' 10 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 60 km.
Typ na ubytování v Irsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8