Ubytování

Ubytování - San Gimignano

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - San Gimignano - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


San Gimignano - rekreační apartmán
Borgo di Mariano
Chianti Classico, Itálie
IT5257.250.10


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - San Gimignano (IT5257.250.10)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (5/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový byt 70 m2, ve zvýšeném přízemí, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 3x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. 2x sprcha/bidet/WC. Topení (za poplatek). K dispozici: telefon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. K bytu vedou 3 schody.
Dům/rezidence
    Castel San Gimignano 12 km od da San Gimignano: Pěkný, stylový selský dvůr 'Borgo di Mariano', renovovaný. Na kraji obce, 2 km od centra Castel San Gimignano, 12 km od centra San Gimignano, klidná poloha. Společné: zahrada, bazén (16 x 8 m, 15.04.-15.10.). Dětské brouzdaliště. Tenis (za poplatek), ping-pong, pergola, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: restaurace, bar. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (za poplatek). Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (za poplatek). Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 'San Gimignano' 12 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Dům na 100 ha pozemku. Možnost zakoupení místních vín a olivového oleje a prohlídky vinného sklepa s ochutnávkou vína.
Popis místa San Gimignano
San Gimignano:
    320 m n.m. >>Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Siena, výjezd 'Poggibonsi'. Nádraží 'Poggibonsi' 10 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 60 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Polsku - Tatry: Zakopane
1-pokojový byt ve spodním patře: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a 1x francouzské lůžko (140 cm), otevřený krb a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Parkování u domu. Byt se nachází společně s bytem Lena 2 v suterénu (oba byty mohou být navzájem propojeny). Topení je řízeno automaticky, o teplo se rovněž starají originální kachlová kamna.
Samostatný dům v České republice - Pardubický kraj: Moravská Třebová
1-pokojový bungalov 30 m2, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 2 x 2 lůžka nad sebou, WC zvlášť, sprcha a TV-satelit. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). E-topení. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. Parkování u domu. Dětská postýlka jen na vyžádání předem.
Apartmán v České republice - Praha a okolí: Praha 2
3-pokojový byt 115 m2, jednoduché a účelné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice 40 m2, 2x lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 3x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Velmi prostorné apartmá s překrásným výhledem na řeku Vltavu se starou Prahou a Petřín. Dvoulůžkový pokoj je průchozí.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
San Gimignano
320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Siena, výjezd 'Poggibonsi'. Nádraží 'Poggibonsi' 10 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 60 km.
Typ na ubytování v Polsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8