Ubytování

Ubytování - Vinci

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Vinci - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Vinci - rekreační apartmán
Borgo dei Lunardi
Florencie a okolí, Itálie
IT5220.950.7


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Vinci (IT5220.950.7)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob44
Pokoje44
Ložnice22
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Borgo Lunardi/Podere Boscoverde', 44-pokojový byt 895 m2 na 2 podlažích.
Dům/rezidence
    Cerreto Guidi 5 km od Vinci: Borgo dei Lunardi, obklopené 30 ha vinic a olivových hájů, které patří zemědělskému podniku. Zařízení se 14 byty a s vynikající restaurací, specializované, na typickou toskánskou kuchyni. Ve vinném sklepě lze ochutnat ta nejlepší vína oblasti a země. Přímý prodej vlastních vyráběných vín a olivolvého oleje. Selská usedlost 'Borgo dei Lunardi', renovovaný v roce 2005. 6 km od centra Vinci, 35 km od centra Firenze, 43 km od centra San Gimignano, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci. Společné: zahrada, bazén (12 x 6 m, 12.05.-22.09.). Zahradní nábytek. V domě: recepce, restaurace. Snídaně na vyžádání. Příjezd (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, potraviny 5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Vinci
Vinci:
    100 m n.m. >>Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum. Termální koupaliště, léčebné kůry, 20 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Signa'. Dále silnice č. Firenze-Pisa - (Livorno) - Empoli. Železnice Firenze - Pisa. Nádraží 'Empoli' 10 km. Autobusové spojení. Montecatini Terme, 20 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 50 km, Pisa (PSA), 65 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Dům Skye Houses ve Velké Británii - Skotsko: Aviemore
'Skye House 103', 3-pokojová polovina dvojdomku, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, video a elektrické topení. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha. 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj, jídelní stůl. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Zahrada. K dispozici: pračka. Parkování. Prostor s jídelním stolem a židlemi je zimní zahradou.
Samostatný dům v České republice - Karlovarský kraj: Mariánské Lázně
4-pokojový dům 105 m2, velmi pěkné zařízení: jídelna, krbová kamna, TV-satelit a rádio. Kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: obývací pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 3x lůžko. Parkování. V kuchyni je kávovar, rychlovarná konvice.
Apartmán Le Maurillon ve Francii - Alpy: Les Bottieres
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Internet (WiFi).

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Vinci
100 m n.m.
Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum. Termální koupaliště, léčebné kůry, 20 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Signa'. Dále silnice č. Firenze-Pisa - (Livorno) - Empoli. Železnice Firenze - Pisa. Nádraží 'Empoli' 10 km. Autobusové spojení. Montecatini Terme, 20 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 50 km, Pisa (PSA), 65 km.
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8