Ubytování

Ubytování - Vinci

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Vinci - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Vinci - samostatný rekreační dům
Casa Maria Grazia
Florencie a okolí, Itálie
IT5220.800.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Itálii - Vinci (IT5220.800.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích, v přízemí: velký salón, otevřený krb a TV. Obývací pokoj. Kuchyně. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Gril. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 2.patro: velká panoramatická terasa.
Dům/rezidence
    Venkovský dům v kopcovité krajině mezi Florencií a Pisou, dosažitelný malebnými uličkami, které se vinou mezi poli až k domu a dovolují nádherný výhled na okolní údolí. Casa Maria Grazia je obklopen krásnou zahradou s vysokokmennými stromy a v jejich stínu lákají k odpočinku pod nimi. . á k odpočinku venku. Odtud je možné navstívit mnoho malých historických míst, jako Vinci (rodné město Leonarda da Vinci) 3 km, nebo San Gimignano se středověkými věžemi. Dům 'Casa Maria Grazia'. 3 km od centra Vinci, 30 km od centra Firenze, 80 km od centra Siena. K dispozici pouze pro Vás: pozemek. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Empoli' 10 km. Tenis 10 km.
Popis místa Vinci
Vinci:
    100 m n.m. >>Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum. Termální koupaliště, léčebné kůry, 20 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Signa'. Dále silnice č. Firenze-Pisa - (Livorno) - Empoli. Železnice Firenze - Pisa. Nádraží 'Empoli' 10 km. Autobusové spojení. Montecatini Terme, 20 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 50 km, Pisa (PSA), 65 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům ve Španělsku - Costa Blanca: Denia
7-pokojový dům na 2 podlažích, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. 1x pokoj, 1x lůžko. Malá, otevřená kuchyně (myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velká terasa částéčně krytá terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let.
Apartmán v Německu - Horní Bavorsko: Oberammergau
2-pokojový byt 44 m2 ve 1. patře, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do dálky na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Na dotaz 1 domácí zvíře (za poplatek).
Apartmán Arcelle ve Francii - Alpy: Val Thorens
2-pokojový byt 29 m2 ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko a TV přípojka. 1x pokoj s posuvnými dveřmi, 1x vysunovací lůžko. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Vinci
100 m n.m.
Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum. Termální koupaliště, léčebné kůry, 20 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd 'Signa'. Dále silnice č. Firenze-Pisa - (Livorno) - Empoli. Železnice Firenze - Pisa. Nádraží 'Empoli' 10 km. Autobusové spojení. Montecatini Terme, 20 km. Doprava letadlem: letiště Firenze (FLR), 50 km, Pisa (PSA), 65 km.
Typ na ubytování na Slovensku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8