Ubytování

Ubytování - Lerici

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Lerici - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Lerici - rekreační apartmán
Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Itálie
IT5130.200.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Lerici (IT5130.200.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový byt ve 1. patře, zkosený, útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, TV. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený malý pokoj, bez skříně, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (za poplatek). Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka.
Dům/rezidence
    7 km od Lerici: Velký dvougenerační dům 2-podlažní, obklopen stromy. 2 km od centra Pitelli, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha, 5 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem a stromy. Příkrý příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Restaurace 300 m, písečná pláž 5 km, oblázková pláž 5 km. Jízdárna 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Popis místa Lerici
Lerici:
    Lázeňské a turistické středisko v zálivu 'Poeti' na východ od La Spezia. Obci datované již ze středověku dominuje zámek, přistupný po cestě se schody. Ideální místo pro výlety do středu slavné oblasti 'Cinque Terre' a do Lunigiana.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v České republice - Praha a okolí: Praha 2
3-pokojový byt 115 m2, jednoduché a účelné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice 40 m2, 2x lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 3x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Velmi prostorné apartmá s překrásným výhledem na řeku Vltavu se starou Prahou a Petřín. Dvoulůžkový pokoj je průchozí.
Apartmán v České republice - Ústecký kraj: Česká Kamenice České Švýcarsko
2-pokojový byt 65 m2, velmi pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 6 let. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi.
Dům v České republice - Jihočeský kraj: Strmilov
4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2 na 2 podlažích, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, bidet, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj 30 m2, 3x lůžko a WC zvlášť. 1x zkosený pokoj, 3x lůžko. Vstup na lodžii. WC zvlášť. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Pokoj v patře průchozí do pokoje s lodžií. V části objektu majitele je k dispozici z venčí samostatně přístupná odkládací místnost (na kola a lyže).

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Lerici
Lázeňské a turistické středisko v zálivu 'Poeti' na východ od La Spezia. Obci datované již ze středověku dominuje zámek, přistupný po cestě se schody. Ideální místo pro výlety do středu slavné oblasti 'Cinque Terre' a do Lunigiana.
Typ na ubytování v Chorvatsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8