Ubytování

Ubytování - Lerici

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Lerici - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Lerici - rekreační apartmán
Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Itálie
IT5130.200.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Lerici (IT5130.200.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový byt ve 1. patře, zkosený, útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, TV. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený malý pokoj, bez skříně, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (za poplatek). Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka.
Dům/rezidence
    7 km od Lerici: Velký dvougenerační dům 2-podlažní, obklopen stromy. 2 km od centra Pitelli, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha, 5 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem a stromy. Příkrý příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Restaurace 300 m, písečná pláž 5 km, oblázková pláž 5 km. Jízdárna 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Popis místa Lerici
Lerici:
    Lázeňské a turistické středisko v zálivu 'Poeti' na východ od La Spezia. Obci datované již ze středověku dominuje zámek, přistupný po cestě se schody. Ideální místo pro výlety do středu slavné oblasti 'Cinque Terre' a do Lunigiana.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Coolin Cottage v Irsku - Západní Irsko: Clonbur
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj, TV a video. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička.
Samostatný dům DroomPark Molengroet v Holandsku - Holandsko - sever: Noord-Scharwoude
'type A', 3-pokojová chata 40 m2, v přízemí, velmi pěkné a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek.
Samostatný dům na Slovensku - Bánskobystrický kraj: Mýto pod Ďumbierom
5-pokojová chata 95 m2 na 2 podlažích: otevřený obývací pokoj/jídelna 20 m2, 1x lůžko a otevřený krb. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie 10 m2. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x malý pokoj, 1x vysunovací lůžko. Bez skříně. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Přikré schodiště do 2. poschodí. Dveře ve 2. poschodí 0,60 m.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Lerici
Lázeňské a turistické středisko v zálivu 'Poeti' na východ od La Spezia. Obci datované již ze středověku dominuje zámek, přistupný po cestě se schody. Ideální místo pro výlety do středu slavné oblasti 'Cinque Terre' a do Lunigiana.
Typ na ubytování na Slovensku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8