Ubytování

Ubytování - St Nicolas

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - St Nicolas - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


St Nicolas - rekreační apartmán
Valle d'Aosta, Itálie
IT3010.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - St Nicolas (IT3010.100.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 65 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio, CD a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. V pokoji s lůžky nad sebou je malé okno ve výšce 190 cm, které směřuje do pokoje s dvoulůžkem. Sprcha nemá okno, jen ventilátor.
Dům/rezidence
    Vícegenerační dům. Osada Grand Sarriod, 4 km od centra St Nicolas, klidná, slunná poloha. V domě: pračka (společné). Restaurace 100 m. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační dům se nachází v typické vesnici ve výšce 1470 m n.m. v oblasti, která nabízí různé sportovní aktivity: osvětlená běžkařská dráha 4 km, rafting, tenis, jízda na horských kolech. Sjezdovky cca 4 km, back country, kitesnow, catriding.>Všem bytům je k dispozici společná pračka.
Popis místa St Nicolas
St Nicolas:
    St. Nicolas je mala, typicka vesnice, 18 km západně od Aosta. Courmayeur 30 km. Sestává z malých roztroušených sídlišť mezi 1.000 a 1.800 m n. m. Vynikající panoramatický výhled na ledovec Gran Paradiso. Vyložně čistý vzduch a mírné podnebí vytvářejí ze Saint-Nicolas ideální zimní i letní rekreační místo. Nádraží v Aosta. Obchody, restaurace, kryty bazen v Aosta. Malá vesnice. Doprava letadlem: letiště Torino Caselle (TRN), 127 km.
St Nicolas v létě:
    Cetne vyletni moznosti v postrannich udolich Aostal - pesky nebo na horskem kole v ojedinele krajine. Moznost pikniku. Mnoho mist v lese laka k turam a vandrovani.
St Nicolas v zimě:
    Znama mista zimnich sportu jsou vzdalena pouze nekolik kilometru. Lyžařské středisko Courmayeur, 30 km. Bežkařské tratě. Další lyžařská střediska: La Thuile 25 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Pinnistor v Rakousku - Tyrolsko: Neustift Stubaital
1-pokojový byt 40 m2, v podkroví, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (3 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Byt je lehce zkosený.
Apartmán Villaggio Olimpico v Itálii - Piemonte: Sestriere
2-pokojový byt 38 m2, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, sprcha/bidet/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. Pokoj s dvoulůžkem, bez okna. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Balkon, jižní orientace. Výhled na hory. Parkování (kryté).
Apartmán Les Violettes ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Zermatt
5-pokojový byt 110 m2 na 2 podlažích ve 3. patře, jihozápadní orientace, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, krbová kamna, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (trouba, myčka). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x vysunovací lůžko. Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
St Nicolas
St. Nicolas je mala, typicka vesnice, 18 km západně od Aosta. Courmayeur 30 km. Sestává z malých roztroušených sídlišť mezi 1.000 a 1.800 m n. m. Vynikající panoramatický výhled na ledovec Gran Paradiso. Vyložně čistý vzduch a mírné podnebí vytvářejí ze Saint-Nicolas ideální zimní i letní rekreační místo. Nádraží v Aosta. Obchody, restaurace, kryty bazen v Aosta. Malá vesnice. Doprava letadlem: letiště Torino Caselle (TRN), 127 km.
Typ na ubytování v Polsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8