Ubytování

Ubytování - Loano

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Itálii - Loano - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Loano - rekreační apartmán
Ligurie Riviera Ponente, Itálie
IT1905.100.2


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Itálii - Loano (IT1905.100.2)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (2/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový byt, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem s posuvnými dveřmi. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení, klimatizace. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů.
Dům/rezidence
    Velké rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. Renovovaný v roce 2008. 1.5 km od centra Loano, 1.5 km od moře. Společné: pozemek 4 ha s trávníkem a stromy, bazén, krytý bazén (01.01.-25.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Tenis, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, přístup na internet, whirlpool, kiosek, prádelna (společné, extra), k dispozici jízdní kola (za poplatek). Snídaně a polopenze na vyžádání (za poplatek). Parkovací místo u domu. Pozor prosím: animace v sezóně. Hlídání dětí možné (za poplatek). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Popis místa Loano
Loano:
    Vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest, na západě regionu přímo u moře, 85 km západně od Genova. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Genova (GOA), 85 km, Cuneo (CUF), 105 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Turecku - Středomořská oblast: Belek
4-pokojový byt 80 m2, velmi útulné zařízení: obývací pokoj 28 m2, TV-satelit, DVD a klimatizace. 1x pokoj 10 m2, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj 10 m2, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj 12 m2, 1x dvoulůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně 8 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na bazén. K dispozici: pračka, sejf, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Apartmán ve Švýcarsku - Berner Oberland: Grindelwald
2-pokojový byt, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Apartmán Le Super Venosc ve Francii - Alpy: Les Deux Alpes
1-pokojový byt 40 m2 ve 4. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Loano
Vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest, na západě regionu přímo u moře, 85 km západně od Genova. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Genova (GOA), 85 km, Cuneo (CUF), 105 km.
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8