Ubytování

Ubytování - Zadar Bibinje

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Chorvatsku - Zadar Bibinje - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Zadar Bibinje - samostatný rekreační dům
Dalmácie - sever, Chorvatsko
HR4103.103.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Chorvatsku - Zadar Bibinje (HR4103.103.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob16
Pokoje10
Ložnice7
Popis objektu
Apartmán
    10-pokojový dům 220 m2 na 3 podlažích: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (190 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (190 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (190 cm, v délce 200 cm). 2x sprcha/WC. Terasa 30 m2, krytá, 3x terasa 9 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor pro ...
Dům/rezidence
    Bibinje 10 km od Zadar: Pěkný, útulný třígenerační dům 3-podlažní. Klidná, slunná poloha, 100 m od moře, 250 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), zahrada 350 m2 s trávníkem a stromy. Terasa (50 m2), zahradní nábytek, grilovací kout. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace, oblázková pláž, kamenitá pláž 250 m.
Popis místa Zadar Bibinje
Zadar Bibinje:
    Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Zagreb - Zadar, výjezd 17 'Zadar1'. Železnice Zagreb - Zadar. Nádraží v místě. Přístav Zadar. NP Paklenica, 35 km. NP Kornati. Doprava letadlem: letiště Zadar (ZAD), Zagreb (ZAG), 290 km.
Zadar Bibinje v létě:
    Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Dorint Resort Blüemlisalp ve Švýcarsku - Berner Oberland: Beatenberg
1-pokojový byt 36 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Apartmán v Portugalsku - Lisboa-Vale do Tejo: Ericeira
'Glicínia', 3-pokojový byt 100 m2, v patře, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Výhled na bazén, do zahrady a na krajinu. K dispozici: žehlička.
Apartmán Le Super Venosc ve Francii - Alpy: Les Deux Alpes
1-pokojový byt 40 m2 ve 4. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Zadar Bibinje
Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A1 Zagreb - Zadar, výjezd 17 'Zadar1'. Železnice Zagreb - Zadar. Nádraží v místě. Přístav Zadar. NP Paklenica, 35 km. NP Kornati. Doprava letadlem: letiště Zadar (ZAD), Zagreb (ZAG), 290 km.
Typ na ubytování v Itálii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8