Ubytování

Ubytování - Pula Vodnjan

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Chorvatsku - Pula Vodnjan - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Pula Vodnjan - samostatný rekreační dům
Istrie, Chorvatsko
HR2570.207.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Chorvatsku - Pula Vodnjan (HR2570.207.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob8
Pokoje5
Ložnice4
Popis objektu
Apartmán
    5-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC, vířivou vanou. Terasa 15 m2, krytá, terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka.
Dům/rezidence
    Vila, ideální pro pobyt s dětmi. Rok výstavby 2010. Mimo obec, 3.5 km od centra Vodnjan, klidná, slunná poloha, 10 km od moře, 10 km plaz, v zeleni. Společné: tenis (1 x tvrdý povrch) (za poplatek), dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 (oplocená) s trávníkem, bazén hranatý (8 x 4 m, hloubka 140 cm, 28.04.-20.10.). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 3 km, kavárna 200 m, oblázková pláž 10 km, skalnatá pláž 10 km.
Popis místa Pula Vodnjan
Pula Vodnjan:
    Malé, historické město, na jihu regionu 8 km od moře, 11 km severně od Pula, 40 km od Rovinj, 24 km od Medulin. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna 11 km, lékař. Dopravní spojení: dálnice A9 Plovanija/Buje - Pula, výjezd 'Vodnjan' 3 km od Pula/Vodnjan. Železnice Rijeka - Vodnjan - Pula. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Pula (PUY), 13 km, Zagreb (ZAG), 270 km.
Pula Vodnjan v létě:
    Pláž, 8 km od obce. Oblázková pláž, 8 m od obce. Kamenitá pláž, 8 m od obce. Rybaření (s povolením).


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Německu - Černý les: Bernau
1-pokojový byt 45 m2, ve spodním patře: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Soukromý vstup.
Apartmán v Portugalsku - Lisboa-Vale do Tejo: Ericeira
'Glicínia', 3-pokojový byt 100 m2, v patře, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Výhled na bazén, do zahrady a na krajinu. K dispozici: žehlička.
Apartmán v České republice - Praha a okolí: Praha Nučice
3-pokojový byt 80 m2 ve 1. patře, částéčně zkosený, pěkné a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 36 m2, 1x dvoulůžko a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na bazén a do zahrady. Pozor prosím: TV jen CZ.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Pula Vodnjan
Malé, historické město, na jihu regionu 8 km od moře, 11 km severně od Pula, 40 km od Rovinj, 24 km od Medulin. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna 11 km, lékař. Dopravní spojení: dálnice A9 Plovanija/Buje - Pula, výjezd 'Vodnjan' 3 km od Pula/Vodnjan. Železnice Rijeka - Vodnjan - Pula. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Pula (PUY), 13 km, Zagreb (ZAG), 270 km.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8