Ubytování

Ubytování - La Cadiere d'Azur

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Francii - La Cadiere d'Azur - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


La Cadiere d'Azur - samostatný rekreační dům
Villa Tararondin
Azurové pobřeží, Francie
FR8344.260.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Francii - La Cadiere d'Azur (FR8344.260.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojová vila 107 m2 na 2 podlažích, východní orientace, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, digitální TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Terasa 22 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Parkování (oplocené, 3 auta). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen FR.
Dům/rezidence
    Pěkná vila 'Villa Tararondin', 2-podlažní. V obci 600 m od centra La Cadiere d'Azur, klidná, slunná poloha, 7 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'500 m2 (oplocený). Obchod, potraviny 500 m, supermarket 4 km, restaurace 600 m, nádraží 'Saint Cyr La Cadiere' 5 km. Golfové hřiště (18 jamek 8 km. Atrakce v blízkosti: Aqualand 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Popis místa La Cadiere d'Azur
La Cadiere d'Azur:
    Klidná, sředověká vesnice s 4'250 obyvatel, na vyvýšeném místě, 42 km od Marseille, 22 km od Toulon. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace. Dopravní spojení: dálnice A50. Bandol, 7 km. Doprava letadlem: letiště Marseille (PLN), 42 km, Toulon Hyeres (TLN), 22 km. U většiny našich bytů se předávka klíčů uskutečňuje v naší kanceláří na La Madrague v Saint Cyr sur Mer. Přesný popis dostanete s cestovním dobropisem.
La Cadiere d'Azur v létě:
    Aquapark 'AQUALAND', 4 km. Golfové hřiště 18 jamek, Saint Cyr Sur Mer 7 km. Pro většinu našich bytů se předávka klíčů uskutečňuje v naší kanceláři v La Madrague v Saint Cyr, přesné údaje obdržíte s cestovním dobropisem.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Mayrhofen Zillertal
4-pokojový byt 80 m2, v patře, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.
Apartmán v Polsku - Pomoří: Gdynia
3-pokojový byt 59 m2, v přízemí, jednoduché a pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice 23 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj 9 m2, 1x dvoulůžko (140 cm). 1x pokoj 10 m2, 1x dvoulůžko (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon 6 m2. K dispozici: pračka. Garáž č. 7.
Apartmán Gentiane ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Anzere
2-pokojový byt ve 1. patře, jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, kabelová TV, video, CD a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Byt je vedle topného sklepa.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
La Cadiere d'Azur
Klidná, sředověká vesnice s 4'250 obyvatel, na vyvýšeném místě, 42 km od Marseille, 22 km od Toulon. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace. Dopravní spojení: dálnice A50. Bandol, 7 km. Doprava letadlem: letiště Marseille (PLN), 42 km, Toulon Hyeres (TLN), 22 km. U většiny našich bytů se předávka klíčů uskutečňuje v naší kanceláří na La Madrague v Saint Cyr sur Mer. Přesný popis dostanete s cestovním dobropisem.
Typ na ubytování v Irsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8