Ubytování

Ubytování - Régusse

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Francii - Régusse - dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Régusse - rekreační dům
Les Chcnes d'Or
Provence, Francie
FR8210.100.2


Podrobný popis

Rezervovat
Dům ve Francii - Régusse (FR8210.100.2)
Standard Standard Standard
Druh objektuDům
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový řadový dům 30 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa.
Dům/rezidence
    Rezidence 'Les Chcnes d'Or', obklopen stromy. Na kraji obce. Společné: bazén (01.06.-25.08.). Dětské brouzdaliště. V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra). Parkovací místo. Atrakce v blízkosti: Lac de Ste Croix 10 km, Gorges du Verdon. Pozor prosím: auto doporučeno.
Popis místa Régusse
Régusse:
    Vesnice s 2'000 obyvatel, 3 km od Moissac-Bellevue, 7 km od Aups, 12 km od Ste Croix. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, bar, muzeum. K tomu: lékař. Dopravní spojení: dálnice 8/51. Nádraží 'Aix en provence TGV' 70 km. Toulon, 100 km. Doprava letadlem: letiště Nice (NCE), 100 km, Marseille (MRS), 100 km.
Régusse v létě:
    Bazén. Tenis.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Tal Fanal na Maltě - Gozo: Ghasri
2-pokojový dům, moderní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, gril). Koupelna/sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Apartmán MontBlanc ve Velké Británii - Skotsko: Aviemore
'MacDhui', 3-pokojový byt v přízemí, velmi moderní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Koupelna/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka. Pozor prosím: TV jen EN.
Samostatný dům v Portugalsku - Lisboa-Vale do Tejo: Bombarral
6-pokojový dům 245 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení na naftu. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), sprcha/WC. Koupelna/WC. Balkon 3 m2, balkon 15 m2, terasa 21 m2, krytá terasa 30 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (DSL/LAN). Koupelna v horním patře s vanou whirlpool. Sporák se sklokeramickou deskou v kuchyni. Psací stůl v pokoji s pohovkou pro dva. Automatické rolety. Domácí telefon/video.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Régusse
Vesnice s 2'000 obyvatel, 3 km od Moissac-Bellevue, 7 km od Aups, 12 km od Ste Croix. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, bar, muzeum. K tomu: lékař. Dopravní spojení: dálnice 8/51. Nádraží 'Aix en provence TGV' 70 km. Toulon, 100 km. Doprava letadlem: letiště Nice (NCE), 100 km, Marseille (MRS), 100 km.
Typ na ubytování v České republice
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8