Ubytování

Ubytování - Apt

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Francii - Apt - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Apt - samostatný rekreační dům
Provence, Francie
FR8009.112.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Francii - Apt (FR8009.112.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový dům 55 m2: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. Vstup na terasu. 1x pokoj 20 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Terasa 18 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Zvenčí dosažitelné: malý prostor se sprchou/WC. Malá TV. Lednička s mrazničkou. Kuchyně s otevřeným krbem (možnost grilování), El. vytáění: extra od 01. 11. - 30. 04., dle spotřeby k placení na místě. Výhled na Luberon a do krajiny. Kauce: Euro 300,-.
Dům/rezidence
    Rodinný dům. Mimo obec, v okrsku X, samostatně stojící poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1 ha, bazén (10 x 5 m, hloubka 80 - 170 cm, 01.05.-30.09.). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 5 km, restaurace 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Kamenný-dům. Z 1 ha pozemku je 1500 m2 uzavřeno. Přístup k domu přírodní cestou. Oplocený bazén.
Popis místa Apt
Apt:
    Staré město s 11'172 obyvatel, 50 km východně od Avignon. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Dopravní spojení: nádraží 'Avignon' 53 km. Autobusové spojení. Cavaillon, 30 km. Carpentras, 50 km. Aix en Provence, 56 km. Doprava letadlem: letiště Marseille (MRS), 84 km, Avignon (AVN), 55 km. Pozoruhodná Basilika Ste Anne, oblíbený sobotní trh.
Apt v létě:
    Plachtění, kánoe. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro tůry na horském kole. 10 ha jezero.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Goya ve Španělsku - Costa Brava: Begur
1-pokojový byt 50 m2 ve 1. patře, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 32 m2, 1x pohovka (135 cm), elektrická kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Nika s posuvnými dveřmi, 1x francouzské lůžko (150 cm), koupelna/WC a elektrická kamna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), podávací okénko. Terasa 19 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Posuvné transparentní skleněné dveře, které dělí ložnici od obývacího pokoje.
Samostatný dům The Pump House ve Velké Británii - Wales: St Davids
5-pokojový dům na 2 podlažích, velmi komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), bar krbová kamna. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj zkosený, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/WC. Pěkný výhled. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. TV jen EN.
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Mayrhofen Zillertal
4-pokojový byt 80 m2, v patře, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Apt
Staré město s 11'172 obyvatel, 50 km východně od Avignon. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Dopravní spojení: nádraží 'Avignon' 53 km. Autobusové spojení. Cavaillon, 30 km. Carpentras, 50 km. Aix en Provence, 56 km. Doprava letadlem: letiště Marseille (MRS), 84 km, Avignon (AVN), 55 km. Pozoruhodná Basilika Ste Anne, oblíbený sobotní trh.
Typ na ubytování na Slovensku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8