Ubytování

Ubytování - Labenne

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Francii - Labenne - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Labenne - samostatný rekreační dům
CLARON
Les Landes, Francie
FR3467.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Francii - Labenne (FR3467.100.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    'Lotissement Claron', 3-pokojová vila 120 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: galerie otevřený, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 1x lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Velká terasa 30 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička. Parkování (oplocené, 2 auta).
Dům/rezidence
    Labenne 10 km od Hossegor: Rodinný dům 'CLARON'. Na kraji obce, 1 km od centra, klidná poloha v obytné čtvrti, oblast se slabým provozem, 5 km od lesa, 5 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 900 m2 (oplocený), bazén bez náhledu (4 x 8 m, hloubka 120 - 160 cm, 14.07.) s alarmem. Venkovní sprcha. Obchod 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, písečná pláž 4 km.
Popis místa Labenne
Labenne:
    Malá vesnice a letovisko, dopravně výhodná poloha, 12 km severně od Bayonne, 8 km jižně od Capbreton. V obci: supermarket, pekařství, pošta, banka, restaurace. Dopravní spojení: dálnice Bordeaux. Biarritz, 22 km. Hossegor, 10 km. Doprava letadlem: letiště Biarritz (BIQ), 19 km, Bordeaux (BRD), 176 km.
Labenne v létě:
    Písečná pláž. Aquapark 'Aquatic Land', 6 km. Sportovní přístav Capbreton, 8 m. Surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Hossegor 10 km. Rajtování, Capbreton 8 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Lona ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Grimentz
1-pokojový byt 35 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a 2x sklápěcí lůžko (90 cm), kabelová TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. Malý balkon. Zahradní nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Samostatný dům v Polsku - Mazovsko: Naleczow
'Siedlisko Gaj', 4-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, pěkné a útulné zařízení: otevřený salón, 1x pohovka, otevřený krb, TV-satelit, video a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (140 cm). Sprcha/WC. E-topení, topení dřevem. Terasa 25 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x).
Dům v Rakousku - Korutany: Klippitztörl Lavanttal
3-pokojová polovina dvojdomku 55 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosená, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 3x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na les. Dům je příjemně zařízen, s plochou TV. Ryzí romantika chaty: k elektrickému sporáku je navíc k dispozici pec na dřevo s troubou na pečení, která je plně funkční s jednoduchou obsluhou. Dřevo je k dispozici. Na požádání je možná dětská postýlka.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Labenne
Malá vesnice a letovisko, dopravně výhodná poloha, 12 km severně od Bayonne, 8 km jižně od Capbreton. V obci: supermarket, pekařství, pošta, banka, restaurace. Dopravní spojení: dálnice Bordeaux. Biarritz, 22 km. Hossegor, 10 km. Doprava letadlem: letiště Biarritz (BIQ), 19 km, Bordeaux (BRD), 176 km.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8