Ubytování

Ubytování - Amposta Eucaliptus

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Španělsku - Amposta Eucaliptus - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Amposta Eucaliptus - rekreační apartmán
Costa Daurada, Španělsko
ES9592.902.3


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán ve Španělsku - Amposta   Eucaliptus (ES9592.902.3)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob5
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 60 m2, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na bazén.
Dům/rezidence
    Velká, komfortní rezidence. 3 domy v rezidenci. Klidná, slunná poloha, 500 m plaz. Společné: prírodní zahrada, bazén nepravidelného tvaru (01.07.-30.09.). Tenis. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: pračka. Veřejné parkoviště na ulici. Restaurace, bar 500 m.
Popis místa Amposta Eucaliptus
Amposta Eucaliptus:
    Amposta: v oblasti Národního parku Delta de l'Ebre, velmi zajímavé místo rozkládající se na rozloze 8.000 hektarů, s místy, nabízejícími ochranu zvířatům, rostlinám, s rýžovými poli. Ve Středozemí může být předstiženo pouze oblastí Camargue ve Francii. Pláž Amposta je 18 km od Amposta, Els Montells 3 km a St. Jaume d'Enveja 7 km. Obec s 20'000 obyvatel.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům na Slovensku - Bánskobystrický kraj: Mýto pod Ďumbierom
5-pokojová chata 95 m2 na 2 podlažích: otevřený obývací pokoj/jídelna 20 m2, 1x lůžko a otevřený krb. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie 10 m2. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x malý pokoj, 1x vysunovací lůžko. Bez skříně. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Přikré schodiště do 2. poschodí. Dveře ve 2. poschodí 0,60 m.
Apartmán La Grande Casse ve Francii - Alpy: Tignes
1-pokojový byt 28 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (140 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, jihovýchodní orientace.
Apartmán Theodule v Itálii - Valle d'Aosta: Cervinia
2-pokojový byt 54 m2, v přízemí, jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 2x skládací lůžko, jídelní stůl, TV a DVD. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko (140 cm). Malá kuchyně (trouba). Koupelna/bidet/WC. V bytě je odstavná nika pro lyžařskou výstroj. Celoplošné koberce.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Amposta Eucaliptus
Amposta: v oblasti Národního parku Delta de l'Ebre, velmi zajímavé místo rozkládající se na rozloze 8.000 hektarů, s místy, nabízejícími ochranu zvířatům, rostlinám, s rýžovými poli. Ve Středozemí může být předstiženo pouze oblastí Camargue ve Francii. Pláž Amposta je 18 km od Amposta, Els Montells 3 km a St. Jaume d'Enveja 7 km. Obec s 20'000 obyvatel.
Typ na ubytování v České republice
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8