Ubytování

Ubytování - Deltebre Riumar

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Španělsku - Deltebre Riumar - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Deltebre Riumar - samostatný rekreační dům
Costa Daurada, Španělsko
ES9588.502.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Španělsku - Deltebre   Riumar (ES9588.502.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový dům 100 m2, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), bar. Sprcha/WC. Klimatizace (za poplatek). V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj, 2x lůžko a TV. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté) u domu.
Dům/rezidence
    Riumar 10 km od Deltebre: Pěkný, útulný, komfortní rodinný dům. Klidná, slunná poloha, 300 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén (01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace 300 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Popis místa Deltebre Riumar
Deltebre Riumar:
    2 m n.m. >>Malá obec s 10'000 obyvatel na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 75 km jiho-západně od Tarragona, 160 km jiho-západně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Dopravní spojení: dálnice ap-7, výjezd 40 'L'Aldea'. Nádraží 'Camarles' 7 km. Salou, 70 km. Tortosa, 25 km. L'Ampolla, 10 km. Doprava letadlem: letiště Barcelona-Prat Llob. (BCN), 150 km. Obec v národním parku Ebrodelta v chráněné přírodní oblasti, obklopené rýžovými poli, hlavním zdrojem příjmu oblasti. Ideální pro rybáře (specielní kurzy rybolovu) v moři, nebo sladkovodních vodách. Pronájem středněvelkých rybářských člunů pro pobřežní lovení (max. 60 mil od pobřeží) pro lov velklých exemplářů§ jak v řece, tak i v moři. Turistické a cyklistické výlety po GR-92, autem k Ebrodelta, Montsia, Terra Alta, Priotar a Peniscola. V blízkosti Ebro výskyt insektů.
Deltebre Riumar v létě:
    Písečná pláž, vhodné pro děti. Plachtění. Tenis. Rybaření. Zábavní park 'Port Aventura (Salou)' 70 km. Letní slavnosti s kulturním a kulinárským laděním po celý rok. Cesty pro kola. Jízdy na člunu na řece.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Itálii - Jezera na severu Itálie: Lecco
3-pokojový byt 70 m2 ve 2. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení (extra). Malý balkon. Pěkný výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka.
Apartmán L'Orsiere ve Francii - Alpy: Val Thorens
2-pokojový byt 28 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s posuvnými dveřmi, 2x lůžko. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace. Pěkný, na sjezdovku.
Apartmán Jolimont ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Nendaz
'Jolimont I1', 3-pokojový byt 75 m2 ve 1. patře: velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup, 1x sklápěcí lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x sklápěcí lůžko. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace a východní orientace balkon, severní orientace. Velmi pěkný výhled na hory, do údolí a na město. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Deltebre Riumar
2 m n.m.
Malá obec s 10'000 obyvatel na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 75 km jiho-západně od Tarragona, 160 km jiho-západně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Dopravní spojení: dálnice ap-7, výjezd 40 'L'Aldea'. Nádraží 'Camarles' 7 km. Salou, 70 km. Tortosa, 25 km. L'Ampolla, 10 km. Doprava letadlem: letiště Barcelona-Prat Llob. (BCN), 150 km. Obec v národním parku Ebrodelta v chráněné přírodní oblasti, obklopené rýžovými poli, hlavním zdrojem příjmu oblasti. Ideální pro rybáře (specielní kurzy rybolovu) v moři, nebo sladkovodních vodách. Pronájem středněvelkých rybářských člunů pro pobřežní lovení (max. 60 mil od pobřeží) pro lov velklých exemplářů§ jak v řece, tak i v moři. Turistické a cyklistické výlety po GR-92, autem k Ebrodelta, Montsia, Terra Alta, Priotar a Peniscola. V blízkosti Ebro výskyt insektů.
Typ na ubytování v Irsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8