Ubytování

Ubytování - Haría

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Španělsku - Haría - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Haría - samostatný rekreační dům
Lanzarote, Španělsko
ES6638.100.2


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Španělsku - Haría (ES6638.100.2)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový dům 120 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril). 2x sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Internet WiFi (20 EUR/týden).
Dům/rezidence
    Velká, pěkná, útulná vila, ideální pro pobyt s dětmi. Rok výstavby 2002, renovovaný v roce 2008. Mimo obec, klidná, slunná poloha. Společné: bazén (9 x 5 m, hloubka 100 - 175 cm, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha. V domě: přístup na internet. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 600 m, písečná pláž 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Popis místa Haría
Haría:
    Útulná obec, na severu ostrova, 12 km jižně od Orzola, 30 km severně od Arrecife. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Lanzarote (ACE), 24 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Baggot Rath v Irsku - Dublin: Dublin
2-pokojový byt, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Samostatný dům Glenvale Cottage v Irsku - Západní Irsko: Achill Island
4-pokojový dům v přízemí, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj, otevřený krb, TV a video. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Topení na naftu. Zahradní sezení. Pěkný výhled. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen EN.
Samostatný dům Coolin Cottage v Irsku - Západní Irsko: Clonbur
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj, TV a video. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Haría
Útulná obec, na severu ostrova, 12 km jižně od Orzola, 30 km severně od Arrecife. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Lanzarote (ACE), 24 km.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8