Ubytování

Ubytování - El Escorial

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Španělsku - El Escorial - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


El Escorial - samostatný rekreační dům
Madrid, Španělsko
ES4060.130.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Španělsku - El Escorial (ES4060.130.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový dům 225 m2, zkosený, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Topení. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. 2x terasa. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka.
Dům/rezidence
    Dům, rok výstavby 2005. Mimo obec, 3 km od centra El Escorial, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'700 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril, atrakce v blízkosti: Monasterio de San Lorenzo, Casita del Príncipe.
Popis místa El Escorial
El Escorial:
    1'028 m n.m. >>Místo známé královským klášterem San Lorenzo del Escorial a dalšími zajímavými místy jako La Casita del Príncipe nebo Real Coliseo de Carlos III. Snadná přístupnost vlakem nebo autobusem ze stanice Moncloa. Největší slavnost San Lorenzo 10. srpna. Výlety do Sierra de Guadarrama a Valle de los Caídos. Útulná obec s 9'000 obyvatel na západě regionu, dopravně výhodná poloha, 55 km severo-západně od Madrid, 55 km jiho-západně od Segovia. Supermarket, obchody, restaurace, pamětihodnosti. Dopravní spojení: nádraží 'Madrid'. Doprava letadlem: letiště Madrid-Barajas (MAD), 70 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v České republice - Ústecký kraj: Česká Kamenice České Švýcarsko
2-pokojový byt 65 m2, velmi pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 6 let. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi.
Samostatný dům Chalet Andrew ve Švýcarsku - Vaudské Alpy: Gryon Barboleusaz
'Chalet Andrew', 4-pokojový dům na 2 podlažích, jižní orientace, velmi komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj, otevřený krb, jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Ve spodním patře: WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Koupelna/bidet/WC, koupelna/sprcha. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička. Garáž, výška 205 cm, šířka 220 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Apartmán v České republice - Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše: Harrachov
1-pokojový byt, moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko, jídelní kout a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC. Zahradní sezení.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
El Escorial
1'028 m n.m.
Místo známé královským klášterem San Lorenzo del Escorial a dalšími zajímavými místy jako La Casita del Príncipe nebo Real Coliseo de Carlos III. Snadná přístupnost vlakem nebo autobusem ze stanice Moncloa. Největší slavnost San Lorenzo 10. srpna. Výlety do Sierra de Guadarrama a Valle de los Caídos. Útulná obec s 9'000 obyvatel na západě regionu, dopravně výhodná poloha, 55 km severo-západně od Madrid, 55 km jiho-západně od Segovia. Supermarket, obchody, restaurace, pamětihodnosti. Dopravní spojení: nádraží 'Madrid'. Doprava letadlem: letiště Madrid-Barajas (MAD), 70 km.
Typ na ubytování ve Velké Británii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8