Ubytování

Ubytování - Günzburg

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Německu - Günzburg - dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Günzburg - rekreační dům
LEGOLAND
Bavorsko, Německo
DE8870.100.20


Podrobný popis

Rezervovat
Dům v Německu - Günzburg (DE8870.100.20)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuDům
Počet osob6
Pokoje2
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojová polovina dvojdomku 32 m2 na 2 podlažích, v přízemí: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Sprcha/WC. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 1x dvoulůžko. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Každá polovina dvojdomku je tématicky zařízená podle některého LEGO modelu (rytíř, dobrodruh nebo závodník). Objekt disponuje stolem, židlemi a komodami na zavazadla. Vzhledem k tomu, že objekt nemá kuchyňské zařízení a ani ledničku, je snídaně zahrnuta v ceně nájmu.
Dům/rezidence
    Rekreační obec 'LEGOLAND'. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, ústřední topení. Snídaně (v ceně). Parkovací místo.
Popis místa Günzburg
Günzburg:
    Známé město, 35 km od Ulm, 115 km od München, 115 km od Stuttgart. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: Železnice Paris - München - Wien. Nádraží v místě. Augsburg, 60 km. Memmingen, 80 km. Ingolstadt, 130 km. Doprava letadlem: letiště Stuttgart (STR), 105 km, München (MUC), 135 km.
Günzburg v létě:
    Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Dětské hřiště, zábavní park 'Legoland'.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Dům Seacrest v Irsku - Severozápadní Irsko: Bundoran
4-pokojová polovina dvojdomku, velmi komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj, otevřený krb a kabelová TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/sprcha/WC. Topení na naftu. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: TV jen EN.
Apartmán Tsaumiau ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Crans Montana
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. Vstup na zahradu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzské lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), bar. Koupelna/bidet/WC. Trávník. Zahradní nábytek.
Apartmán v Polsku - Tatry: Zakopane
2-pokojový byt 48 m2, v podkroví, zkosený, jednoduché zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice se závěsem, 2x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Günzburg
Známé město, 35 km od Ulm, 115 km od München, 115 km od Stuttgart. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: Železnice Paris - München - Wien. Nádraží v místě. Augsburg, 60 km. Memmingen, 80 km. Ingolstadt, 130 km. Doprava letadlem: letiště Stuttgart (STR), 105 km, München (MUC), 135 km.
Typ na ubytování v Itálii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8