Ubytování

Ubytování - Herrischried

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Německu - Herrischried - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Herrischried - rekreační apartmán
Unter den Tannen
Černý les, Německo
DE7881.100.9


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Německu - Herrischried (DE7881.100.9)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový byt 58 do 65 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkónový nábytek. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. Dvoulůžko je opticky rozděleno dělicí stěnou od obytné jídelny. Byt se nachází v apartmánovém domě v rekreačním zařízení.
Dům/rezidence
    Niedergebisbach 3 km od Herrischried: Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Unter den Tannen'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, ve slepé ulici, v zeleni. V rekreačním zařízení: ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Bad Säckingen' 15 km, koupaliště 15 km, krytý bazén 3 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 3 km, tenisová hala 3 km, jízdárna 3 km, vlek 3 km, lyžařská škola 3 km, dětská lyžařská škola 3 km, běžkařské stopy 3 km. Turistické cesty v bezprostřední blízkosti. Ledová sportovní hala 3 km. Na jižním svahu položené, pro děti vhodné rekreační zařízení sestává ze špičkových domů, každý se dvěma byty s z různých vícebytových domů.>V katalogu uvedené foto je příklad jednoho takového domu.
Popis místa Herrischried
Herrischried:
    850 - 1'050 m n.m. >>Lázně Herrischried leží v Hotzenwald, mezi Suedschwarzwald a Švýcarskem Útulná rekreační obec s 2'600 obyvatel, 19 km od St. Blasien, 30 km od Lörrach, 34 km od Schluchsee. V obci: obchody, potraviny, restaurace. Krytý bazén. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Dopravní spojení: nádraží 'Bad Säckingen' 15 km. Autobusové spojení. Schaffhausen, 66 km. Freiburg, 60 km. Feldberg, 34 km. Doprava letadlem: letiště Basel/Mulhouse (EAY), 57 km, Friedrichshafen (FDH), 160 km.
Herrischried v létě:
    Jezero ke koupání. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 5 km. Minigolf. Rajtování. 150 km turistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 100 km.
Herrischried v zimě:
    3x vleky. Bežkařské tratě celkem v délce 34 km. Bruslařská hala.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Casa do Lagar v Portugalsku - Madeira: Madeira Santana
3-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení. V horním patře: 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/WC. Terasa 300 m2. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Výhled do zahrady.
Dům na Slovensku - Prešovský kraj: Štrba
4-pokojový řadový dům 120 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj, TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, mraznička). V podkroví: 1x zkosený pokoj, 4x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Gril. V jídelně uzavřený krb a schodiště na galerii a do 1. ložnice. 2. ložnice je přístupná po schodišti z obývacího pokoje.
Apartmán Surrey Quays ve Velké Británii - Londýn: Londýn South East
2-pokojový byt, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Příjezdy jsou obvykle v sobotu, ostatní dny nebo krátkodobé pobyty na vyžádání.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Herrischried
850 - 1'050 m n.m.
Lázně Herrischried leží v Hotzenwald, mezi Suedschwarzwald a Švýcarskem Útulná rekreační obec s 2'600 obyvatel, 19 km od St. Blasien, 30 km od Lörrach, 34 km od Schluchsee. V obci: obchody, potraviny, restaurace. Krytý bazén. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Dopravní spojení: nádraží 'Bad Säckingen' 15 km. Autobusové spojení. Schaffhausen, 66 km. Freiburg, 60 km. Feldberg, 34 km. Doprava letadlem: letiště Basel/Mulhouse (EAY), 57 km, Friedrichshafen (FDH), 160 km.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8