Ubytování

Ubytování - Ichenheim

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Německu - Ichenheim - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Ichenheim - rekreační apartmán
Dieboldshof
Černý les, Německo
DE7608.120.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v Německu - Ichenheim (DE7608.120.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 60 m2 ve 1. patře, útulné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti.
Dům/rezidence
    Selský dvůr 'Dieboldshof'. Na kraji obce, 400 m od centra Ichenheim, 4 km od řeky. Společné: ovocná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, pekárna 500 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Offenburg' 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km. Tenis 400 m, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Europapark 25 km, Vogtsbauernhöfe 35 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pekárna 150 m. Cyklocesta Ortenau 300 m. Baggersee 2 km. Rýn 4 km. Dieboldshof je stále ještě aktivním statkem s malými zvíraty, tři rekreační byty jsou ve zvlástním, v roce 1795 postaveném příhradovém domě. Produkty z vlastní výroby (vejce, brambory, špek a salám) lze zakoupit na místě. Zdarma půjčovna jízdních kol.
Popis místa Ichenheim
Ichenheim:
    Historická vesnice, na rovině, 40 km od Freiburg, 15 km od Offenburg, 20 km od Strasbourg. V obci: potraviny, restaurace. Krytý bazén, 15 km. Další možnosti nákupu, 15 km. Dopravní spojení: nádraží 'Lahr' 15 km. Elsass, 10 km. Doprava letadlem: letiště Strasbourg (SXB), 30 km, Basel/Mulhouse (EAY), 120 km, Stuttgart (STR), 163 km. Ichenheim leží na okraji přírodní chráněné oblasti v rovině Rýna, mezi Schwarzwald a Vogesen. S citem restaurované příhradové domy určují vzhled místa.
Ichenheim v létě:
    Jezero ke koupání, plážové zařízení, vhodné pro děti, 15 km od obce. Bazén vyhřívaný, 15 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 20 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Německu - Allgäu: Pfronten
2-pokojový byt 42 m2, v patře, částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do dálky na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Samostatný dům La Pive ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Verbier
'La Pive', 4-pokojová chata 78 m2 na 2 podlažích, jihovýchodní orientace, účelné a pěkné zařízení: jídelna, severovýchodní orientace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (myčka). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj, otevřený krb a TV. Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory, na krajinu a na město. Parkování (2 auta), 100 m. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Apartmán Les Violettes ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Zermatt
5-pokojový byt 110 m2 na 2 podlažích ve 3. patře, jihozápadní orientace, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, krbová kamna, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (trouba, myčka). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x vysunovací lůžko. Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Ichenheim
Historická vesnice, na rovině, 40 km od Freiburg, 15 km od Offenburg, 20 km od Strasbourg. V obci: potraviny, restaurace. Krytý bazén, 15 km. Další možnosti nákupu, 15 km. Dopravní spojení: nádraží 'Lahr' 15 km. Elsass, 10 km. Doprava letadlem: letiště Strasbourg (SXB), 30 km, Basel/Mulhouse (EAY), 120 km, Stuttgart (STR), 163 km. Ichenheim leží na okraji přírodní chráněné oblasti v rovině Rýna, mezi Schwarzwald a Vogesen. S citem restaurované příhradové domy určují vzhled místa.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8