Ubytování

Ubytování - Bispingen

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Německu - Bispingen - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Bispingen - samostatný rekreační dům
Center Parcs Bispinger Heide
Lüneburger Heide, Německo
DE3045.700.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Německu - Bispingen (DE3045.700.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový bungalov 55 m2: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti.
Dům/rezidence
    Velká rekreační obec 'Center Parcs Bispinger Heide'. Mimo obec, klidná poloha, v zeleni. Společné: krytý bazén vyhřívaný. V rekreačním zařízení: recepce, sauna, masáže, solárium, wellness, kuželková dráha (vše extra), biliár, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (za poplatek). Centrální parkoviště. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Rekreační komplex disponuje subtropickým bazénem 'Aqua Mundo' (zdarma) s vlnobitím, skluzavkami, divokou řekou a dětským bazeném 'Drachenfels'. Dále wellness centrum 'Nature Spa ' (za poplatek) s kosmetikou, masážemi a saunami. Zastřešený 'Market Dome' s několika restauracemi, obchody, herním světem 'Baluba', domem her a dětským programem 'Wannabe'. Sportovní hala (badminton, stolní tenis, horolezectví), fitness stezka (Trimm-Dich-Pfad), lukostřelba, minigolf, lezecká stěna, různé extrémní spo ...
Popis místa Bispingen
Bispingen:
    Idylická rekreační obec, na jihu regionu, 60 km jižně od Hamburg, 100 km severně od Hannover. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství. Krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Dopravní spojení: nádraží 'Soltau' 15 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Hamburg (HAM), 62 km, Hannover (HAJ), 90 km.
Bispingen v létě:
    Jezero ke koupání. Bazén. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Heide Park Soltau' 20 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Tal Fanal na Maltě - Gozo: Ghasri
2-pokojový dům, moderní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, gril). Koupelna/sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Apartmán v Německu - Černý les: Eisenbach
2-pokojový přidružený byt 48 m2, ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup.
Samostatný dům Villa v Turecku - Středomořská oblast: Belek
3-pokojová vila 110 m2 na 2 podlažích, velmi komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, WC zvlášť, vířivou vanou a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Sprcha/WC. Terasa 20 m2. Lehátka. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Bispingen
Idylická rekreační obec, na jihu regionu, 60 km jižně od Hamburg, 100 km severně od Hannover. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství. Krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Dopravní spojení: nádraží 'Soltau' 15 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Hamburg (HAM), 62 km, Hannover (HAJ), 90 km.
Typ na ubytování v Belgii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8