Ubytování

Ubytování - Telč

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v České republice - Telč - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Telč - rekreační apartmán
Vysočina, Česká republika
CZ5885.110.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v České republice - Telč (CZ5885.110.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob5
Pokoje3
Ložnice2
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 115 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dům/rezidence
    Na historickém náměstí Telče - pěší zóna řadový dům. V domě: stolní tenis, ústřední topení. Autobusová zastávka 1 km, nádraží 1 km. Potraviny, restaurace v místě.
Popis místa Telč
Telč:
    490 m n.m. >>Známé, historické město s 6'028 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, 13 - 30 km. Ceske Budejovice, 80 km. Brno, 92 km. Doprava letadlem: letiště Prag (PRG), Wien International (VIE), Brno (BRQ). Jedno z nejkrásnějších středověkých měst na úpatí Českomoravské vysočiny. Mezinárodní kulturní památka, od roku 1992 historické centrum a renesanční zámek na seznamu UNESCO. Díky třem rybníkům, které jej obklopují, získala přezdívku 'Leknín'.
Telč v létě:
    Bazén. Tenis (4 km). Turistické cesty. Cyklistické cesty.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Německu - Harz: Braunlage
2-pokojový byt 46 m2 ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 9 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Kytý balkon. K bytu patří vlastní garáž a ve sklepě malý odstavný prostor pro lyže.
Samostatný dům na Slovensku - Žilinský kraj: Demaenová
4-pokojový dům 100 m2, jednoduché zařízení: 1x pokoj 14 m2, 2x lůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně 18 m2 (4 plotýnky, mikrovlnka), krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. E-topení. V horním patře: 2x pokoj 13 m2, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj 14 m2, 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. K dispozici: dřevo (extra). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V obytné kuchyni je uzavřený krb. 1. patro je zkosené. Pes povolen po dohodě s majitelem.
Samostatný dům Vivaldi v Belgii - Valonsko: Durbuy
'Vivaldi', 5-pokojová vila 186 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout, kabelová TV, CD, stereo přehrávač a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzské lůžko a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Dotatečná koupelna se sprchou.

Rychlé vyhledání
(Vyhledat zde můžete ubytování podle názvu destinace nebo třeba podle čísla objektu, pokud ho znáte.)
Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nejlevnější nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Telč
490 m n.m.
Známé, historické město s 6'028 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, 13 - 30 km. Ceske Budejovice, 80 km. Brno, 92 km. Doprava letadlem: letiště Prag (PRG), Wien International (VIE), Brno (BRQ). Jedno z nejkrásnějších středověkých měst na úpatí Českomoravské vysočiny. Mezinárodní kulturní památka, od roku 1992 historické centrum a renesanční zámek na seznamu UNESCO. Díky třem rybníkům, které jej obklopují, získala přezdívku 'Leknín'.
Typ na ubytování v Irsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2014, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8