Ubytování

Ubytování - Telč

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v České republice - Telč - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Telč - rekreační apartmán
Vysočina, Česká republika
CZ5885.110.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v České republice - Telč (CZ5885.110.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob5
Pokoje3
Ložnice2
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 115 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dům/rezidence
    Na historickém náměstí Telče - pěší zóna řadový dům. V domě: stolní tenis, ústřední topení. Autobusová zastávka 1 km, nádraží 1 km. Potraviny, restaurace v místě.
Popis místa Telč
Telč:
    490 m n.m. >>Známé, historické město s 6'028 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, 13 - 30 km. Ceske Budejovice, 80 km. Brno, 92 km. Doprava letadlem: letiště Prag (PRG), Wien International (VIE), Brno (BRQ). Jedno z nejkrásnějších středověkých měst na úpatí Českomoravské vysočiny. Mezinárodní kulturní památka, od roku 1992 historické centrum a renesanční zámek na seznamu UNESCO. Díky třem rybníkům, které jej obklopují, získala přezdívku 'Leknín'.
Telč v létě:
    Bazén. Tenis (4 km). Turistické cesty. Cyklistické cesty.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Le Maurillon ve Francii - Alpy: Les Bottieres
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Internet (WiFi).
Samostatný dům The Cottage Annexe ve Velké Británii - Wales: Fishguard
3-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a TV. 1x pokoj, 2x lůžko a TV. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, TV a video. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Soukromá zahrada je obklopená poli se slepicemi a kachnami.
Samostatný dům Iturritxo ve Španělsku - Baskicko: Orozko
'Iturritxo', 7-pokojový dům 188 m2 na 3 podlažích, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a jídelní stůl. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Malá kuchyně (1 plotýnka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha/WC, 2x WC zvlášť. V horním patře: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x zkosený pokoj, 3x lůžko (90 cm). Plynové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu.

Rychlé vyhledání
(Vyhledat zde můžete ubytování podle názvu destinace nebo třeba podle čísla objektu, pokud ho znáte.)
Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nejlevnější nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Telč
490 m n.m.
Známé, historické město s 6'028 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, 13 - 30 km. Ceske Budejovice, 80 km. Brno, 92 km. Doprava letadlem: letiště Prag (PRG), Wien International (VIE), Brno (BRQ). Jedno z nejkrásnějších středověkých měst na úpatí Českomoravské vysočiny. Mezinárodní kulturní památka, od roku 1992 historické centrum a renesanční zámek na seznamu UNESCO. Díky třem rybníkům, které jej obklopují, získala přezdívku 'Leknín'.
Typ na ubytování v Portugalsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2014, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8