Ubytování

Ubytování - Světlá nad Sázavou

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v České republice - Světlá nad Sázavou - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Světlá nad Sázavou - samostatný rekreační dům
Vysočina, Česká republika
CZ5829.300.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v České republice - Světlá nad Sázavou (CZ5829.300.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (4/5)
Klid polohy (5/5)
Kuchyně (4/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový dům 100 m2, komfortní a osobité zařízení: obývací pokoj, 2x místo ke spaní a rádio. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní kout. Sprcha/WC, WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní sezení. Gril. K dispozici: dětská postýlka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Velmi pěkný výhled na krajinu a na středověký hrad.
Dům/rezidence
    Lipnice nad Sázavou, 6 km od Světlá nad Sázavou: Moderní, komfortní chata, rok výstavby 2007. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 30 m od lesa, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 2'300 m2 s trávníkem. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, gril. V domě: ústřední topení. 300 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Světlá nad Sázavou' 6 km, koupaliště 10 km. Možnost koupání v místních žulových lomech.
Popis místa Světlá nad Sázavou
Světlá nad Sázavou:
    Další možnosti ke koupání kromě řeky Sázavy: V Ovesné Lhotě, 5 km, s vodní nádrží, přírodní koupaliště v Lipnici, 10 km. Nádherná příroda, neproniknutelné lesy. Romantické výlety přes Sázavské údolí (Posázavský pacifik) s malou elektrickou lanovkou. Město s 5'000 obyvatel. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice D1 Praha - Brno, výjezd 90 'Humpolec'. Dále silnice č. 347 Humpolec - Svetla n.Saz. Havlickuv Brod, 14 km. Praha, 111 km.
Světlá nad Sázavou v létě:
    Vodní sporty - Sazava. Tenis (6x venkovní kurt, 1x krytý kurt). Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Další možnosti koupání kromě řeky Sázavy: Ovesná Lhota 5 km - rybník, přírodní koupaliště v Lipnici 10 km. Krásná posázavská příroda, hluboké lesy. 'Posázavský pacifik' - romantická vyjížďka motorovým vlakem údolím Sázavy.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Mengusovce na Slovensku - Prešovský kraj: Tatranská Štrba Mengusovce
7-pokojový dům 380 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 60 m2, na 2 rovinách, krbová kamna a WC zvlášť. 1x pokoj, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní, sprcha/WC a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní, sprcha/WC a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. V podkroví: 1x pokoj, na 2 rovinách, 1x dvoulůžko, 2x místo ke spaní, sprcha/WC a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní, sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko, koupelna/bidet/WC a TV-satelit. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Velkoryse řešená dispozice: společenská místnost otevřená přes 2 patra, vyvýšená část (4 schody vůči jídelně a kuchyni) osvětlená, s kulečníkem, galerie v 1. patře slouží jako čítárna. Každý apartmán je řešen do jiné barvy, má obývací část, ložnici a vlastní sprchu/WC, internet pripojeni Wi-Fi. V přízemí extra: wellnes - hydromasážní vana, finská sauna (extra ...
Apartmán v Turecku - Středomořská oblast: Alanya
3-pokojový byt 75 m2 ve 9. patře, velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj 22 m2, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj 15 m2, 1x francouzské lůžko a klimatizace. 1x pokoj 16 m2, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně 6 m2 (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Klimatizace. Balkon 22 m2, balkon 6 m2. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička.
Apartmán Helenenstrasse v Rakousku - Salcbursko: St Gilgen am Wolfgangsee Salzkammergut
3-pokojový byt 61 m2 ve 2. patře, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na balkon. Průchozí pokoj, 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na hory.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Světlá nad Sázavou
Další možnosti ke koupání kromě řeky Sázavy: V Ovesné Lhotě, 5 km, s vodní nádrží, přírodní koupaliště v Lipnici, 10 km. Nádherná příroda, neproniknutelné lesy. Romantické výlety přes Sázavské údolí (Posázavský pacifik) s malou elektrickou lanovkou. Město s 5'000 obyvatel. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice D1 Praha - Brno, výjezd 90 'Humpolec'. Dále silnice č. 347 Humpolec - Svetla n.Saz. Havlickuv Brod, 14 km. Praha, 111 km.
Typ na ubytování ve Švýcarsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8