Ubytování

Ubytování - České Budějovice

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v České republice - České Budějovice - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


České Budějovice - rekreační apartmán
Jihočeský kraj, Česká republika
CZ3700.50.1


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán v České republice - České Budějovice (CZ3700.50.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob3
Pokoje1
Ložnice1
Popis objektu
Apartmán
    1-pokojový byt 55 m2, v patře, komfortní a stylové zařízení: velký obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, jídelní stůl, bar, TV, rádio, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout 2 m2. Koupelna/WC. Velká terasa 32 m2.
Dům/rezidence
    Holkov 15 km od České Budějovice: Pěkný, komfortní dům s hotelovými službami. Na kraji obce Holkov. Společné: zahrada. V domě: recepce, restaurace, bar. Snídaně na vyžádání (za poplatek). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, autobusová zastávka 100 m, nádraží 2 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km, zátoka ke koupání 2 km. Tenis 2 km, jízdárna 400 m, vlek 30 km. Atrakce v blízkosti: Český Krumlov - UNESCO 12 km, Zámek Hluboká 30 km, Aquapark Lipno n. Vltavou 50 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: SKI Lipno n. Vltavou 50 km. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti.
Popis místa České Budějovice
České Budějovice:
    385 m n.m. >>Historické město ze 13. století, založené Přemyslem Otakarem II. Hlavní centrum jižních Čech, při soutoku řek Malše a Vltavy Známé město s 95'000 obyvatel, 130 km jižně od Praha. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: Železnice Praha - Ceske Budejovice. Nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Prag (PRG). Pozoruhodné: Náměstí Přemysla Otakara II, rozlohou a loubím po celé délce patří k největším a nejkrásnějším v České Republice: barokní studny, gotický kostel, kostel Sv. Mikuláše s 'Černou věží' (typická silueta města), původní zachovalá restaurace ze 14. století 'Masné krámy' - hodnocená gurmány. Český Krumlov, UNESCEM vyhlášená památka, 22 km. Třeboň, centrum rybníkářství, lázně, 18 km. Lipno, Český les 43 km. Hraniční přechod do Rakouska, Dolní Dvořiště 36 km.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Baggot Rath v Irsku - Dublin: Dublin
2-pokojový byt, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Samostatný dům Chalet Niederwampach v Lucembursku - Ardenny: Niederwampach
'Niederwampach', 3-pokojová chata 50 m2, jednoduché a účelné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV, video a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Velký balkon, velká zahrada. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Samostatný dům Glenrath v Irsku - Cork a Kerry: Killarney
6-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení se dřevem: velký obývací pokoj, otevřený krb, plochá obrazovka, CD a DVD. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl krbová kamna. Vstup na zahradu. Koupelna/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko, otevřený krb a sprcha/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Topení na naftu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen Eng. Spotřeba el. energie k placení na místě. Voda z koutku je z podzemního pramene a proudí podlahou z tofu, čímž získává neobyčejnou chuť, ale přesto není pitná. o.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
České Budějovice
385 m n.m.
Historické město ze 13. století, založené Přemyslem Otakarem II. Hlavní centrum jižních Čech, při soutoku řek Malše a Vltavy Známé město s 95'000 obyvatel, 130 km jižně od Praha. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: Železnice Praha - Ceske Budejovice. Nádraží v místě. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Prag (PRG). Pozoruhodné: Náměstí Přemysla Otakara II, rozlohou a loubím po celé délce patří k největším a nejkrásnějším v České Republice: barokní studny, gotický kostel, kostel Sv. Mikuláše s 'Černou věží' (typická silueta města), původní zachovalá restaurace ze 14. století 'Masné krámy' - hodnocená gurmány. Český Krumlov, UNESCEM vyhlášená památka, 22 km. Třeboň, centrum rybníkářství, lázně, 18 km. Lipno, Český les 43 km. Hraniční přechod do Rakouska, Dolní Dvořiště 36 km.
Typ na ubytování ve Švýcarsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8