Ubytování

Ubytování - Curych Zürich Oerlikon

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Švýcarsku - Curych Zürich Oerlikon - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Curych Zürich Oerlikon - rekreační apartmán
Curyšské jezero a okolí, Švýcarsko
CH8050.200.8


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán ve Švýcarsku - Curych Zürich Oerlikon (CH8050.200.8)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (1/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (2/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojový byt, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a DVD. 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna. K dispozici: telefon (za poplatek). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Dům/rezidence
    Vícegenerační dům. V domě: výtah, pračka, sušička (společné). Obchod, potraviny, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Oerlikon' 800 m.
Popis místa Curych Zürich Oerlikon
Curych Zürich Oerlikon:
    410 m n.m. >>Velké, známé, rušné město přímo u jezera Zuerichsee. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Zürich-Kloten (ZRH), 12 km. Největší město Švýcarska s důležitým hospodářským centrem. Staré jádro města. Mnoho možností nákupů, loudání a vycházek. Bezpočet památek, zoo, musea, výstavy, galerie, koncerty, divadlo, mnoho sportovních a zábavních možností.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Německu - Harz: Braunlage
2-pokojový byt 70 m2, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na lodžii. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. K dispozici: pračka, sušička (extra), telefon (extra), vysoká stolička pro děti.
Dům v Rakousku - Korutany: Klippitztörl Lavanttal
3-pokojová polovina dvojdomku 55 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosená, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 3x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na les. Dům je příjemně zařízen, s plochou TV. Ryzí romantika chaty: k elektrickému sporáku je navíc k dispozici pec na dřevo s troubou na pečení, která je plně funkční s jednoduchou obsluhou. Dřevo je k dispozici. Na požádání je možná dětská postýlka.
Samostatný dům Exenberger v Rakousku - Tyrolsko: Schwoich Ferienland Kufstein
3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Vstup, jídelní kout. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysavač, žehlička.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Curych Zürich Oerlikon
410 m n.m.
Velké, známé, rušné město přímo u jezera Zuerichsee. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Zürich-Kloten (ZRH), 12 km. Největší město Švýcarska s důležitým hospodářským centrem. Staré jádro města. Mnoho možností nákupů, loudání a vycházek. Bezpočet památek, zoo, musea, výstavy, galerie, koncerty, divadlo, mnoho sportovních a zábavních možností.
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8