Ubytování

Ubytování - Piazzogna

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Švýcarsku - Piazzogna - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Piazzogna - rekreační apartmán
Miralago (Utoring)
Ticino, Švýcarsko
CH6579.100.43


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán ve Švýcarsku - Piazzogna (CH6579.100.43)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice3
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 72 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x malý pokoj, 2x lůžko. Malá, otevřená kuchyně u vstupu (trouba). Koupelna/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na jezero.
Dům/rezidence
    Rezidence 'Miralago (Utoring)'. Nad Vira (3 km), klidná poloha ve svahu, přímo u lesa, 3 km od jezera. Společné: louka, bazén vyhřívaný (15.03.-30.10.). Terasa. V domě: recepce, společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné). Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 50 m. Čtyři typické domy v tessinském stylu s krásným výhledem na jezero. Zdarma 1 parkovací místo pro byt, každé další za CHF 35.00/týden. Při rezervaci na méně než 6 nocí je úklid, ložní a toaletní prádlo placené na místě. Internetové připojení WLAN na recepci nebo v blízkosti recepce.
Popis místa Piazzogna
Piazzogna:
    364 m n.m. >>Starý tessinský vesnice 1 km od jezera Maggiore, ve svahu. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 5 km. Dopravní spojení: nádraží 'Magadino-Vira'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Lugano (LUG), Milano-Malpensa (MXP), Zürich (ZRH). Piazzogna je ideální jak pro klidnou dovolenou, tak také pro výlety do hor. Botanická zahrada Gambarogno. Autobusové spojení s Locarno. Železniční a lodní stanice Vira a San Nazzaro, odlkud je pravidelné spojení do Locarno, Ascona, nebo Brissago.
Piazzogna v létě:
    Kamenitá pláž. Jezero ke koupání. Bazén 1 km. Potápění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf 3 km. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro tůry na horském kole. Výlety do hor. Botanická zahrada Gambarogno. Stanice potápění Santomauro SA v cásti obce Alabardia (1 km).


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán Rosengarten v Belgii - Valonsko: Manderfeld
'Rosengarten', 4-pokojový byt 120 m2 ve 1. patře, účelné zařízení: obývací pokoj, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Oba dvoulůžkové pokoje jsou navzájem spojené. Zahrada je společná. Garáž na požádání.
Samostatný dům La Boverie v Belgii - Valonsko: Devantave
'Type A+', 3-pokojová chata 54 m2, v přízemí, účelné a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí, do zahrady a na krajinu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Samostatný dům v Polsku - Sudety: Karpacz
4-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji, 2x vysunovací lůžko (2 os.). Vstup na balkon. 1x zkosený malý pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Sprcha/bidet/WC. 2x malý balkon 4 m2, velká terasa 20 m2. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování u domu.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Piazzogna
364 m n.m.
Starý tessinský vesnice 1 km od jezera Maggiore, ve svahu. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 5 km. Dopravní spojení: nádraží 'Magadino-Vira'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Lugano (LUG), Milano-Malpensa (MXP), Zürich (ZRH). Piazzogna je ideální jak pro klidnou dovolenou, tak také pro výlety do hor. Botanická zahrada Gambarogno. Autobusové spojení s Locarno. Železniční a lodní stanice Vira a San Nazzaro, odlkud je pravidelné spojení do Locarno, Ascona, nebo Brissago.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8