Ubytování

Ubytování - Luzern

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Švýcarsku - Luzern - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Luzern - rekreační apartmán
An der Reuss (Utoring)
Centrální Švýcarsko, Švýcarsko
CH6000.100.55


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán ve Švýcarsku - Luzern (CH6000.100.55)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje2
Ložnice1
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (2/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    2-pokojový byt 48 m2 ve 5. patře: otevřený obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko a TV přípojka. 1x otevřený pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka). Koupelna/WC. Balkon. K dispozici: telefon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dům/rezidence
    Apartmánový hotel se nachází hned vedle sjezdu z dálnice 'Luzern-Zentrum', jen pár minut chůze od starého města, jezera Lucerne a horské lanové dráhy Gütschbahn, který je napojen na rekreační oblast s několika turistickými trasami. Podzemní parkoviště (omezený počet míst): 98.00 CHF/týden, rezervace nutná předem (po potvrzení bude připraven klíč ke garáži v bytě). Všechny apartmány mají TV připojení. TV k pronajmutí: CHF 42.00/týden (prosím, požádat při příjezdu). Některé 1-pokojové apartmány mají spojovací dveře. Dům s hotelovými službami 'An der Reuss (Utoring)'. V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah. Veřejné kryté parkoviště 10 m. Obchod 150 m, restaurace 80 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 800 m, Při pobytech na méně než 6 nocí je účtován příplatek (na místě): 100,00 CHF za typ 10, 155,00 CHF za typ 20, 185,00 CHF za typ 30 (za závěrečný úklid a ložní prádlo). Přistýlka pro děti (4-14 let) na vyžádání, 50.00 CHF/týden. Bezdrátový přístup k internetu (Hot Spot Wireless LAN), za po ...
Popis místa Luzern
Luzern:
    443 m n.m. >>Na západním konci jezera Vierwaldstaettersee leží známe a pozoruhodn město, centrálni poloha. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), Basel (BSL), Geneve-Cointrin (GVA). Ke známým podnikům města patří Mezinárodní hudební týdny, jezerní noční slavnost a lidová noc Fasnacht. :Pozoruhodnosti: most Kappelbruecke, kulturni! a kongresové centrum (KKL), pomník Loewendenkmal, ledovcová zahrada, dům dopravy a musea Richarda Wagnera a Picassovo museum. Luzern je výchozi bod pro výlety na Pilatus, Rigi, Titlis a na Stanserhorn.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Bonita Preserve v USA - Florida - jihozápad: Naples Bonita Springs
4-pokojová vila 164 m2, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a rádio. Vstup k bazénu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (200 cm). 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/WC, WC zvlášť. Klimatizace. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). WiFi za příplatek 10 USD/týden, k úhradě na místě. Koupelna s jacuzzi.
Samostatný dům Exenberger v Rakousku - Tyrolsko: Schwoich Ferienland Kufstein
3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Vstup, jídelní kout. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysavač, žehlička.
Apartmán v Německu - Horní Bavorsko: Inzell
2-pokojový byt 42 m2 ve 1. patře, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 8 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a do údolí. Kuchyňský kout s toustovač a rychlovarná konvice. Na přání: alergenní lůžkoviny.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Luzern
443 m n.m.
Na západním konci jezera Vierwaldstaettersee leží známe a pozoruhodn město, centrálni poloha. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), Basel (BSL), Geneve-Cointrin (GVA). Ke známým podnikům města patří Mezinárodní hudební týdny, jezerní noční slavnost a lidová noc Fasnacht. :Pozoruhodnosti: most Kappelbruecke, kulturni! a kongresové centrum (KKL), pomník Loewendenkmal, ledovcová zahrada, dům dopravy a musea Richarda Wagnera a Picassovo museum. Luzern je výchozi bod pro výlety na Pilatus, Rigi, Titlis a na Stanserhorn.
Typ na ubytování ve Švýcarsku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2019, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8