Ubytování

Ubytování - Albinen

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Švýcarsku - Albinen - apartmán
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Albinen - rekreační apartmán
Valais/Wallis, Švýcarsko
CH3955.200.2


Podrobný popis

Rezervovat
Apartmán ve Švýcarsku - Albinen (CH3955.200.2)
Standard Standard Standard Standard Standard
Druh objektuApartmán
Počet osob4
Pokoje3
Ložnice2
Poloha (3/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (4/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    3-pokojový byt 85 m2 ve 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Dům/rezidence
    Thel 4 km od Albinen: Rekreační středisko. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, jižní orientace. Společné: bazén (01.06.-30.09.). Ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: biliár, výtah, pračka, sušička (společné). Restaurace 2 km, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 6 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchod s potravinami v Albinen (4 km) nebo v Guttet (2.5 km). Z Guttet možnost denní donáškové služby, mimo neděli. Další nákupní možnosti v Leukerbad (9 km) nebo Leuk-Stadt (5 km). Horské dráhy, běžkařská stopa, termální kryté i přírodní lázně, tenisové hřiště v Leukerbad. Animátorské program na požádání. Upozornění: parkovací místo ve společné garáži za 70,- CHF na týden. Další možnosti parkování nejsou možné. Parkovací místo je povinné. Dřevo pro švédská kamna k dispozici zdarma. V letním období je možnost zúčastnit se jednou týdně akce 'Pizza chat' - pizza z pece na pizzu u bazénu, minimálně 10 účastníků.
Popis místa Albinen
Albinen:
    1'274 - 3'000 m n.m. >>Malá horská vesnice s 270 obyvatel, 8 km jižně od Leukerbad, 9 km severně od Leuk. Potraviny, pošta, banka, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km. Dopravní spojení: dálnice A9 Lausanne - Sierre. Sierre - Leuk - Albinen. Železnice Brig - Sion. Nádraží 'Leuk'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Geneve-Cointrin (GVA), Zürich (ZRH), Basel (BSL).
Albinen v létě:
    Letní sporty, 8 km. Fitnessparcour. Paragliding. 50 km turistické cesty, horská turistika, horské tůry. 30 km cesty pro tůry na horském kole.
Albinen v zimě:
    Lyžařské středisko Torrent, poloha údolní stanice 1'540 m. 1x lanovka, 2x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka, 5x vleky. 10x lyžařské sjezdovky, celkem 50 km (15 % lehkých, 60 % střední obtížnosti, 25 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. Skibus. Údolní stanice lyžařské oblasti Torrent je dosažitelná lyžařským autobusem v 16 minutách.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům v Polsku - Beskydy: Uhryn
3-pokojová chata 90 m2, jednoduché a pěkné zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (140 cm), TV-satelit a rádio. Obytná kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl 1x pohovka a kamna na dřevo. Koupelna/WC. E-topení, topení dřevem. Výhled na hory a do údolí.
Samostatný dům v Maďarsku - Balaton - severní pobřeží: Balatonalmadi
6-pokojový dům: obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a kuchyňským koutem. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka pro 2 osoby. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Parkování (oplocené, 2 auta). Hollywoodská houpačka.
Apartmán Caron ve Francii - Alpy: Les Menuires
1-pokojový byt 14 m2 ve 9. patře, severní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 x 80 cm), TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. Výhled do údolí. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Albinen
1'274 - 3'000 m n.m.
Malá horská vesnice s 270 obyvatel, 8 km jižně od Leukerbad, 9 km severně od Leuk. Potraviny, pošta, banka, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km. Dopravní spojení: dálnice A9 Lausanne - Sierre. Sierre - Leuk - Albinen. Železnice Brig - Sion. Nádraží 'Leuk'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Geneve-Cointrin (GVA), Zürich (ZRH), Basel (BSL).
Typ na ubytování v České republice
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2018, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8