Ubytování

Ubytování - Belalp-Blatten

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování ve Švýcarsku - Belalp-Blatten - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Belalp-Blatten - samostatný rekreační dům
Tschuggen
Valais/Wallis, Švýcarsko
CH3914.100.2


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům ve Švýcarsku - Belalp-Blatten (CH3914.100.2)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob6
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (5/5)
Venkovní prostor (2/5)
Zařízení (3/5)
Klid polohy (3/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (5/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojová chata 90 m2 na 3 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Velký balkon, jižní orientace. Garáž. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Garáž jen pokud je možný vjezd do rekreační vesnice.
Dům/rezidence
    Útulná rezidence 'Tschuggen'. Nad Blatten-Belalp, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. Společné: krytý bazén (12 x 6 m, hloubka 170 - 170 cm). V domě: restaurace, bar, sauna (za poplatek), stolní tenis, možnosti nákupu, pračka, sušička (společné, extra). Lanová dráha 1 km. Na okraji Tschuggen stojí dětské hřiště (pro děti od 6 let) se 37 m dlouhou skluzavkou, Trivoli (lanovková skluzavka), vodní hry, chaty ve stromech. V regionu týdenní zábavný program. Grilovací místo, fotbalové hřiště a hrací stěna v blízkosti mýtiny. V zimě, když je uzavřená silnice, je příjezd přes lanovku v Blatten. V létě příjezd zajištěn až ke chatám. Transport zavazadel z údolní stanice ve vesnici a zpět (do 20 hod.). Příjezd autem je zakázán (za poplatek CHF 100.00). Dodatečné náklady: pytle na odpad za 2.60 CHF/kus.
Popis místa Belalp-Blatten
Belalp-Blatten:
    1'320 - 3'100 m n.m. >>Idylická, klidná horská vesnice, 9 km severně od Brig. V obci: potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu, 4 km. Dopravní spojení: silnice č. Bern - Brig. Příjezd po točit horské cestě. Nádraží 'Brig'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Geneve-Cointrin (GVA), Zürich (ZRH), Basel (BSL). Z Blatten vede do Belalp velkokabinová lanovka.
Belalp-Blatten v létě:
    Tenis (2x venkovní kurt). Minigolf. Fitnessparcour. 60 km turistické cesty, horská turistika, horské tůry, horolezectví. 5 km cyklistické cesty, 16 km cesty pro tůry na horském kole. Dětské hřiště.
Belalp-Blatten v zimě:
    Lyžařské středisko Belalp-Blatten-Naters. 1x lanovka, 3x sedačkové lanovky, 6x vleky. 24x lyžařské sjezdovky, celkem 60 km (35 % lehkých, 35 % střední obtížnosti, 30 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 2 km, zimní turistické cesty 4 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 7 km). Skibus.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Samostatný dům Exenberger v Rakousku - Tyrolsko: Schwoich Ferienland Kufstein
3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Vstup, jídelní kout. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysavač, žehlička.
Apartmán v Polsku - Pomoří: Ustka
2-pokojový byt 44 m2 ve 2. patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. Balkon 10 m2.
Samostatný dům Seaside Cottages v Irsku - Cork a Kerry: Portmagee
5-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Koupelna/WC. V horním patře: zkosen 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: TV jen EN.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Belalp-Blatten
1'320 - 3'100 m n.m.
Idylická, klidná horská vesnice, 9 km severně od Brig. V obci: potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu, 4 km. Dopravní spojení: silnice č. Bern - Brig. Příjezd po točit horské cestě. Nádraží 'Brig'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Geneve-Cointrin (GVA), Zürich (ZRH), Basel (BSL). Z Blatten vede do Belalp velkokabinová lanovka.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2020, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8